Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Patryk Grześ STK Czarni PERLA Słupsk 12 181 15.08
2. Karol Kamiński Asseco Gdynia 9 154 17.11
3. Damian Ciesielski Trefl 1LO Sopot 10 144 14.40
4. Mateusz Itrich Asseco Gdynia 10 142 14.20
5. Filip Stryjewski Politechnika Gdańska 8 141 17.63
6. Adam Wąsowicz STK Czarni PERLA Słupsk 12 135 11.25
7. Sebastian Walda Trefl 1LO Sopot 10 134 13.40
8. Paweł Guz GAMA SKS Starogard Gd. 9 130 14.44
9. Adrian Posim MTS Basket Kwidzyn 11 129 11.73
10. Marcin Szwedowski MTS Basket Kwidzyn 11 120 10.91
11. Michał Kołodziej Asseco Gdynia 10 114 11.40
12. Mateusz Grabowski MTS Basket Kwidzyn 10 114 11.40
13. Patryk Jankowski Trefl 1LO Sopot 10 113 11.30
14. Szymon Tylkowski GAMA SKS Starogard Gd. 10 105 10.50
15. Mateusz Bessman Politechnika Gdańska 10 104 10.40
16. Emil Zieńko GAMA SKS Starogard Gd. 9 102 11.33
17. Paweł Muntowski GAMA SKS Starogard Gd. 9 99 11.00
18. Grzegorz Kamiński GAMA SKS Starogard Gd. 9 97 10.78
19. Ignacy Grochowski Trefl 1LO Sopot 10 94 9.40
20. Adrian Góralczyk GAMA SKS Starogard Gd. 10 93 9.30
21. Jakub Wantuch Asseco Gdynia 10 92 9.20
22. Marcin Wysocki STK Czarni PERLA Słupsk 11 90 8.18
23. Wiktor Kujtkowski Trefl 1LO Sopot 10 87 8.70
24. Robert Ludwiczuk STK Czarni PERLA Słupsk 11 85 7.73
25. Tomasz Dylicki Trefl 1LO Sopot 10 85 8.50
26. Tomasz Barganowski MTS Basket Kwidzyn 6 84 14.00
27. Michał Oleksy MTS Basket Kwidzyn 9 84 9.33
28. Maciej Kozłowski STK Czarni PERLA Słupsk 11 83 7.55
29. Seweryn Długosz STK Czarni PERLA Słupsk 11 83 7.55
30. Aleksander Załucki Asseco Gdynia 10 80 8.00
31. Igor Goworek STK Czarni PERLA Słupsk 11 75 6.82
32. Patryk Pułkotycki Trefl 1LO Sopot 10 74 7.40
33. Szymon Urbański Politechnika Gdańska 9 73 8.11
34. Jakub Szulc Asseco Gdynia 10 68 6.80
35. Patryk Smugała GAMA SKS Starogard Gd. 10 68 6.80
36. Mateusz Jankowski Asseco Gdynia 10 65 6.50
37. Michał Słupek Asseco Gdynia 10 62 6.20
38. Jakub Putra Trefl 1LO Sopot 10 61 6.10
39. Michał Dudkiewicz MTS Basket Kwidzyn 11 61 5.55
40. Kacper Traczyk Asseco Gdynia 8 55 6.88
41. Piotr Góra Politechnika Gdańska 8 53 6.63
42. Kamil Samson Politechnika Gdańska 10 50 5.00
43. Kacper Burczyk Trefl 1LO Sopot 9 48 5.33
44. Paweł Samson Politechnika Gdańska 8 44 5.50
45. Paweł Leszczyński MTS Basket Kwidzyn 10 40 4.00
46. Szymon Daszke Trefl 1LO Sopot 6 39 6.50
47. Kacper Haberka Asseco Gdynia 7 38 5.43
48. Marcel Korolczuk Asseco Gdynia 10 35 3.50
49. Jakub Rzepkowski Politechnika Gdańska 8 35 4.38
50. Andrzej Urban STK Czarni PERLA Słupsk 7 27 3.86
51. Patryk Łysiak Politechnika Gdańska 7 23 3.29
52. Filip Raczkowski Politechnika Gdańska 8 19 2.38
53. Bartosz Piowczyk MTS Basket Kwidzyn 8 18 2.25
54. Dawid Durbacz Politechnika Gdańska 9 15 1.67
55. Korneliusz Stencel GAMA SKS Starogard Gd. 5 14 2.80
56. Patryk Pasik Asseco Gdynia 5 14 2.80
57. Filip Nabakowski GAMA SKS Starogard Gd. 9 13 1.44
58. Jakub Kaszowski Politechnika Gdańska 8 13 1.63
59. Mikołaj Speichert Politechnika Gdańska 7 12 1.71
60. Michał Kuczerowski STK Czarni PERLA Słupsk 6 11 1.83
61. Rafał Białkowski Politechnika Gdańska 5 11 2.20
62. Hipolit Kalczuk MTS Basket Kwidzyn 9 10 1.11
63. Patryk Lesiak STK Czarni PERLA Słupsk 8 9 1.13
64. Karol Kasprzak GAMA SKS Starogard Gd. 7 9 1.29
65. Jakub Rogaczewski Politechnika Gdańska 5 8 1.60
66. Błażej Itrich MTS Basket Kwidzyn 7 7 1.00
67. Piotr Walenczewski MTS Basket Kwidzyn 7 7 1.00
68. Ireneusz Szmidt GAMA SKS Starogard Gd. 6 3 0.50
69. Beniamin Kut Politechnika Gdańska 5 2 0.40
70. Kamil Kurszewski GAMA SKS Starogard Gd. 6 0 0.00
Obraz