Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mateusz Trębowicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 201 22.33
2. Grzegorz Kamiński GKK Arka S.A. 9 184 20.44
3. Wiktor Rajewicz Trefl 1LO Sopot 9 142 15.78
4. Piotr Lis Trefl 1LO Sopot 9 137 15.22
5. Mikołaj Lackowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 127 12.70
6. Michał Dudkiewicz MTS Basket Kwidzyn 10 122 12.20
7. Krystian Gładikowski Energa Laminopol Słupsk 9 113 12.56
8. Kacper Kasprzyk MTS Basket Kwidzyn 10 112 11.20
9. Maciej Marcinkowski GKK Arka S.A. 9 110 12.22
10. Łukasz Lewiński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 106 11.78
11. Adam Skiba Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 96 10.67
12. Filip Więckowski MTS Basket Kwidzyn 10 95 9.50
13. Benjamin Didier-Urbaniak Trefl 1LO Sopot 6 88 14.67
14. Kuba Przelazły SMS PZKosz Władysławowo 9 86 9.56
15. Szymon Urbański Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 82 9.11
16. Mateusz Kulis Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 82 8.20
17. Kacper Burczyk GKK Arka S.A. 9 81 9.00
18. Przemysław Szczepanek Energa Laminopol Słupsk 10 76 7.60
19. Mikołaj Chmura Energa Laminopol Słupsk 9 73 8.11
20. Miłosz Korolczuk GKK Arka S.A. 9 72 8.00
21. Miłosz Grześ Energa Laminopol Słupsk 10 71 7.10
22. Aleksander Griszczuk SMS PZKosz Władysławowo 8 70 8.75
23. Mateusz Zozuń Trefl 1LO Sopot 6 69 11.50
24. Błażej Kulikowski Trefl 1LO Sopot 6 65 10.83
25. Mateusz Stańczuk GKK Arka S.A. 8 65 8.13
26. Oskar Życzkowski Trefl 1LO Sopot 10 63 6.30
27. Bartosz Piowczyk MTS Basket Kwidzyn 9 62 6.89
28. Albert Siłkowski Trefl 1LO Sopot 7 60 8.57
29. Marcin Kowalczyk GKK Arka S.A. 8 54 6.75
30. Damian Romanowski GKK Arka S.A. 10 54 5.40
31. Mateusz Kaszowski GKK Arka S.A. 7 50 7.14
32. Marcin Stasiak GKK Arka S.A. 9 50 5.56
33. Piotr Walenczewski MTS Basket Kwidzyn 9 50 5.56
34. Daniel Ziółkowski Trefl 1LO Sopot 8 49 6.13
35. Michał Lis Trefl 1LO Sopot 10 49 4.90
36. Kamil Białachowski SMS PZKosz Władysławowo 8 48 6.00
37. Konrad Dawdo GKK Arka S.A. 5 48 9.60
38. Filip Raczkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 47 4.70
39. Konrad Szymański SMS PZKosz Władysławowo 9 46 5.11
40. Filip Kałuża SMS PZKosz Władysławowo 7 45 6.43
41. Łukasz Klawa Trefl 1LO Sopot 7 44 6.29
42. Damian Sulej MTS Basket Kwidzyn 9 41 4.56
43. Michał Mochnacz GKK Arka S.A. 10 41 4.10
44. Jakub Rzepkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 40 4.44
45. Kacper Majewski SMS PZKosz Władysławowo 8 36 4.50
46. Kacper Porada SMS PZKosz Władysławowo 8 36 4.50
47. Gracjan Kołodziej Energa Laminopol Słupsk 10 34 3.40
48. Jakub Ciemiński SMS PZKosz Władysławowo 5 34 6.80
49. Kacper Kuchta Energa Laminopol Słupsk 8 33 4.13
50. Jakub Kun MTS Basket Kwidzyn 9 31 3.44
51. Bartosz Olechnowicz Energa Laminopol Słupsk 8 29 3.63
52. Konrad Lichowski GKK Arka S.A., SMS PZKosz Władysławowo 7 25 3.57
53. Miłosz Zając Trefl 1LO Sopot, SMS PZKosz Władysławowo 9 25 2.78
54. Maksymilian Formella Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 23 4.60
55. Kuba Kociołek GKK Arka S.A. 7 22 3.14
56. Franciszek Bigaj Trefl 1LO Sopot, SMS PZKosz Władysławowo 6 22 3.67
57. Jakub Pellowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 8 19 2.38
58. Michał Pawlak Trefl 1LO Sopot 8 18 2.25
59. Patryk Jędro Energa Laminopol Słupsk 8 18 2.25
60. Mikołaj Miszczak Energa Laminopol Słupsk 8 13 1.63
61. Wojciech Szutowicz MTS Basket Kwidzyn 6 11 1.83
62. Dawid Kiliszek MTS Basket Kwidzyn 10 8 0.80
63. Aleksander Kurek MTS Basket Kwidzyn 6 8 1.33
64. Szymon Zalewski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 6 1.00
Obraz