Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Piotr Lis Trefl 1LO Sopot 13 282 21.69
2. Albert Szymański Sharks Port Gdynia 14 274 19.57
3. Sebastian Urban SKS Starogard Gdański 13 232 17.85
4. Damian Sulej MTS Basket Kwidzyn 14 232 16.57
5. Adrian Pajkert GKK Arka S.A. 14 212 15.14
6. Oskar Życzkowski Trefl 1LO Sopot 13 211 16.23
7. Bartosz Olechnowicz Energa PGK Słupsk 12 210 17.50
8. Maciej Pilski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 17 207 12.18
9. Maksymilian Formella Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 12 189 15.75
10. Miłosz Grześ Energa PGK Słupsk 13 173 13.31
11. Kacper Maćkowiak GKK Arka S.A., Sharks Port Gdynia 13 173 13.31
12. Iwo Olender GKK Arka S.A. 14 172 12.29
13. Daniel Ziółkowski Trefl 1LO Sopot 11 165 15.00
14. Jan Gulczyński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 14 160 11.43
15. Tomasz Lebiedź Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 13 158 12.15
16. Piotr Lis GKK Arka S.A. 12 155 12.92
17. Mateusz Porębski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 12 154 12.83
18. Przemysław Szczepanek Energa PGK Słupsk 13 146 11.23
19. Jarosław Narloch SKS Starogard Gdański 12 146 12.17
20. Wojciech Szutowicz MTS Basket Kwidzyn 14 143 10.21
21. Michał Lis Trefl 1LO Sopot 12 142 11.83
22. Filip Więckowski MTS Basket Kwidzyn 11 141 12.82
23. Piotr Jurkowski GKK Arka S.A. 12 129 10.75
24. Patryk Jędro Energa PGK Słupsk 10 127 12.70
25. Łukasz Klawa Trefl 1LO Sopot 10 122 12.20
26. Sebastian Rompa Trefl 1LO Sopot 9 122 13.56
27. Dawid Kiliszek MTS Basket Kwidzyn 13 121 9.31
28. Mikołaj Miszczak Energa PGK Słupsk 13 120 9.23
29. Marcin Kowalczyk GKK Arka S.A. 9 116 12.89
30. Maciej Wiśniewski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 16 115 7.19
31. Szymon Zalewski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 16 111 6.94
32. Gracjan Kołodziej Energa PGK Słupsk 13 100 7.69
33. Piotr Duriasz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 13 96 7.38
34. Piotr Kwieciński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 10 95 9.50
35. Mateusz Pieczykolan Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 8 94 11.75
36. Filip Machola SKS Starogard Gdański 13 94 7.23
37. Szymon Kozak SKS Starogard Gdański 8 93 11.63
38. Marcin Sutor Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 12 88 7.33
39. Benjamin Didier-Urbaniak Trefl 1LO Sopot 7 88 12.57
40. Tomasz Jęczmień GKK Arka S.A. 11 86 7.82
41. Oskar Rydzewski GKK Arka S.A. 13 84 6.46
42. Hubert Łałak Trefl 1LO Sopot 8 82 10.25
43. Oskar Starosta GKK Arka S.A. 10 81 8.10
44. Przemysław Kowalski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 12 80 6.67
45. Piotr Gutowski Sharks Port Gdynia 13 78 6.00
46. Błażej Kulikowski Trefl 1LO Sopot 8 73 9.13
47. Konrad Bieliński SKS Starogard Gdański 10 73 7.30
48. Karol Kołodziejczyk Trefl 1LO Sopot 12 71 5.92
49. Tomasz Urban Sharks Port Gdynia 11 70 6.36
50. Bartłomiej Krefta Energa PGK Słupsk 11 70 6.36
51. Kacper Flitta Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 8 69 8.63
52. Kacper Czuba Sharks Port Gdynia 10 67 6.70
53. Błażej Sulej MTS Basket Kwidzyn 8 67 8.38
54. Jan Karbowiak Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 13 67 5.15
55. Jan Korczyński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 9 66 7.33
56. Mateusz Kaczyński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 14 64 4.57
57. Michał Pałubicki GKK Arka S.A. 11 63 5.73
58. Filip Cebula GKK Arka S.A. 11 62 5.64
59. Mateusz Łangowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 7 61 8.71
60. Aleksander Rąbała SKS Starogard Gdański 7 60 8.57
61. Wiktor Hebda Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 11 58 5.27
62. Mateusz Bunia GKK Arka S.A., Sharks Port Gdynia 12 56 4.67
63. Adrian Latarski MTS Basket Kwidzyn 9 52 5.78
64. Wojciech Dzierżak Trefl 1LO Sopot 8 51 6.38
65. Michał Szelągowski GKK Arka S.A. 13 51 3.92
66. Jakub Krauze GKK Arka S.A., Sharks Port Gdynia 14 48 3.43
67. Mateusz Szyszko SKS Starogard Gdański 8 44 5.50
68. Jakub Kępiński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 8 41 5.13
69. Mateusz Kruszkowski Trefl 1LO Sopot 11 39 3.55
70. Jakub Dudzic MTS Basket Kwidzyn 11 38 3.45
71. Sebastian Grys MTS Basket Kwidzyn 8 37 4.63
72. Jakub Pellowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska I 10 36 3.60
73. Maciej Śliwicki SKS Starogard Gdański 9 34 3.78
74. Maksymilian Ziemann GKK Arka S.A., Sharks Port Gdynia 8 34 4.25
75. Szymon Kwiatkowski Energa PGK Słupsk 11 31 2.82
76. Kacper Kowalczyk GKK Arka S.A., Sharks Port Gdynia 7 29 4.14
77. Dawid Chęć Energa PGK Słupsk 11 25 2.27
78. Jan Ludwicki Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 11 23 2.09
79. Jakub Cherek SKS Starogard Gdański 13 23 1.77
80. Szymon Soliwoda Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 10 22 2.20
81. Piotr Zieliński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 10 19 1.90
82. Konrad Jakimowicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 10 17 1.70
83. Miłosz Andrzejuk SKS Starogard Gdański 13 13 1.00
84. Michał Dziuba Sharks Port Gdynia 8 12 1.50
85. Krystian Falęcki Energa PGK Słupsk 8 11 1.38
86. Piotr Bazylko GKK Arka S.A., Sharks Port Gdynia 12 11 0.92
87. Mateusz Cesarz SKS Starogard Gdański 8 8 1.00
88. Marek Zawiślak Sharks Port Gdynia 9 6 0.67
Obraz