Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

13.10.2019 12:30 Trefl Sopot - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun 125:46
13.10.2019 14:00 CZARNI LAMINOPOL Słupsk - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 46:54
07.12.2019 16:00 UKS Trójeczka Olsztyn - SKS Gdynia Sharks --:--

Kolejka II

20.10.2019 12:30 Trefl Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
20.10.2019 13:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - UKS Trójeczka Olsztyn --:--
20.10.2019 16:00 SKS Gdynia Sharks - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka III

25.10.2019 16:30 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - MTS Basket Kwidzyn --:--
27.10.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki I - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
27.10.2019 13:00 CZARNI LAMINOPOL Słupsk - Trefl Sopot --:--

Kolejka IV

03.11.2019 Trefl Sopot - UKS Trójeczka Olsztyn --:--
03.11.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki I - CZARNI LAMINOPOL Słupsk --:--
03.11.2019 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - SKS Gdynia Sharks --:--

Kolejka V

10.11.2019 CZARNI LAMINOPOL Słupsk - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
10.11.2019 MTS Basket Kwidzyn - Trefl Sopot --:--
10.11.2019 SKS Gdynia Sharks - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
10.11.2019 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--

Kolejka VI

17.11.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki I - MTS Basket Kwidzyn --:--
17.11.2019 CZARNI LAMINOPOL Słupsk - UKS Trójeczka Olsztyn --:--
17.11.2019 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--

Kolejka VII

24.11.2019 MTS Basket Kwidzyn - CZARNI LAMINOPOL Słupsk --:--
24.11.2019 SKS Gdynia Sharks - Trefl Sopot --:--
24.11.2019 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--

Kolejka VIII

01.12.2019 Trefl Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
01.12.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki I - SKS Gdynia Sharks --:--
01.12.2019 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka IX

16.10.2019 18:30 MTS Basket Kwidzyn - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun 79:91
08.12.2019 SKS Gdynia Sharks - CZARNI LAMINOPOL Słupsk --:--
08.12.2019 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--

Kolejka X

15.12.2019 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - CZARNI LAMINOPOL Słupsk --:--
15.12.2019 SKS Gdynia Sharks - UKS Trójeczka Olsztyn --:--
15.12.2019 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Trefl Sopot --:--

Kolejka XI

22.12.2019 MTS Basket Kwidzyn - SKS Gdynia Sharks --:--
22.12.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki I - Trefl Sopot --:--
22.12.2019 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--

Kolejka XII

02.02.2020 Trefl Sopot - CZARNI LAMINOPOL Słupsk --:--
02.02.2020 MTS Basket Kwidzyn - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
02.02.2020 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--

Kolejka XIII

09.02.2020 SKS Gdynia Sharks - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
09.02.2020 CZARNI LAMINOPOL Słupsk - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
09.02.2020 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Trefl Sopot --:--

Kolejka XIV

16.02.2020 Gdyńska Akademia Koszykówki I - UKS Trójeczka Olsztyn --:--
16.02.2020 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn --:--
16.02.2020 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - SKS Gdynia Sharks --:--
16.02.2020 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - CZARNI LAMINOPOL Słupsk --:--

Kolejka XV

23.02.2020 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
23.02.2020 MTS Basket Kwidzyn - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
23.02.2020 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - CZARNI LAMINOPOL Słupsk --:--

Kolejka XVI

01.03.2020 CZARNI LAMINOPOL Słupsk - MTS Basket Kwidzyn --:--
01.03.2020 Trefl Sopot - SKS Gdynia Sharks --:--
01.03.2020 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - UKS Trójeczka Olsztyn --:--

Kolejka XVII

08.03.2020 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Trefl Sopot --:--
08.03.2020 SKS Gdynia Sharks - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
08.03.2020 MTS Basket Kwidzyn - UKS Trójeczka Olsztyn --:--

Kolejka XVIII

15.03.2020 CZARNI LAMINOPOL Słupsk - SKS Gdynia Sharks --:--
15.03.2020 Gdyńska Akademia Koszykówki I - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
15.03.2020 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - MTS Basket Kwidzyn --:--
Obraz