Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

13.10.2019 12:30 Trefl Sopot - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun 125:46
13.10.2019 14:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 46:54
07.12.2019 16:00 UKS Trójeczka Olsztyn - SKS Gdynia Sharks 108:80

Kolejka II

20.10.2019 12:30 Trefl Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki I 43:68
20.10.2019 13:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - UKS Trójeczka Olsztyn 20:0
20.10.2019 16:00 SKS Gdynia Sharks - MTS Basket Kwidzyn 58:83

Kolejka III

25.10.2019 16:30 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - MTS Basket Kwidzyn 106:65
27.10.2019 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki I - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun 72:70
27.10.2019 13:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Trefl Sopot 69:90

Kolejka IV

03.11.2019 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - SKS Gdynia Sharks 103:45
03.11.2019 12:00 Trefl Sopot - UKS Trójeczka Olsztyn 82:46
15.11.2019 19:30 Gdyńska Akademia Koszykówki I - ENERGA LAMINOPOL Słupsk 95:68

Kolejka V

07.11.2019 18:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - SKS Gdynia Sharks 118:30
10.11.2019 12:00 MTS Basket Kwidzyn - Trefl Sopot 55:108
21.11.2019 18:30 UKS Trójeczka Olsztyn - Gdyńska Akademia Koszykówki I 42:94
01.12.2019 13:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun 114:94

Kolejka VI

17.11.2019 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 76:111
17.11.2019 13:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - UKS Trójeczka Olsztyn 91:62
20.11.2019 19:00 Gdyńska Akademia Koszykówki I - MTS Basket Kwidzyn 107:46

Kolejka VII

24.11.2019 10:00 SKS Gdynia Sharks - Trefl Sopot 41:132
24.11.2019 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun 78:85
24.11.2019 12:00 MTS Basket Kwidzyn - ENERGA LAMINOPOL Słupsk 71:84

Kolejka VIII

01.12.2019 12:00 Trefl Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 58:78
01.12.2019 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - MTS Basket Kwidzyn 65:52
14.12.2019 12:00 Gdyńska Akademia Koszykówki I - SKS Gdynia Sharks --:--

Kolejka IX

16.10.2019 18:30 MTS Basket Kwidzyn - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun 79:91
08.12.2019 15:30 SKS Gdynia Sharks - ENERGA LAMINOPOL Słupsk 29:80
19.12.2019 19:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--

Kolejka X

15.12.2019 11:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--
15.12.2019 11:00 SKS Gdynia Sharks - UKS Trójeczka Olsztyn --:--
15.12.2019 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Trefl Sopot --:--

Kolejka XI

22.12.2019 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki I - Trefl Sopot --:--
22.12.2019 11:00 MTS Basket Kwidzyn - SKS Gdynia Sharks --:--
22.12.2019 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--

Kolejka XII

02.02.2020 Trefl Sopot - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--
02.02.2020 MTS Basket Kwidzyn - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
02.02.2020 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--

Kolejka XIII

09.02.2020 SKS Gdynia Sharks - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
09.02.2020 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
09.02.2020 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Trefl Sopot --:--

Kolejka XIV

16.02.2020 Gdyńska Akademia Koszykówki I - UKS Trójeczka Olsztyn --:--
16.02.2020 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn --:--
16.02.2020 SKS Gdynia Sharks - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
16.02.2020 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--

Kolejka XV

23.02.2020 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
23.02.2020 MTS Basket Kwidzyn - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
23.02.2020 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--

Kolejka XVI

01.03.2020 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - MTS Basket Kwidzyn --:--
01.03.2020 Trefl Sopot - SKS Gdynia Sharks --:--
01.03.2020 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - UKS Trójeczka Olsztyn --:--

Kolejka XVII

08.03.2020 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Trefl Sopot --:--
08.03.2020 SKS Gdynia Sharks - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
08.03.2020 MTS Basket Kwidzyn - UKS Trójeczka Olsztyn --:--

Kolejka XVIII

15.03.2020 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - SKS Gdynia Sharks --:--
15.03.2020 Gdyńska Akademia Koszykówki I - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
15.03.2020 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - MTS Basket Kwidzyn --:--
Obraz