Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Olaf Rarowski-Geckler UKS 7 Trefl Sopot 17 463 27.24
2. Tomasz Filipek Bryza SP Kowale 17 417 24.53
3. Michał Bobiński MTS Basket Kwidzyn 15 332 22.13
4. Jan Czyżewski Maximus Gdynia 16 330 20.63
5. Kacper Żukowski ENERGA MARKOS Słupsk 14 309 22.07
6. Fabian Rychłowski SKS GAMA Starogard Gdański 16 299 18.69
7. Paweł Zarach Młode Lwy SP27 Gdańsk, Bryza SP Kowale 16 253 15.81
8. Valeri Agahajanyan Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 21 251 11.95
9. Bartosz Mońko Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 12 248 20.67
10. Max Żylicz UKS 7 Trefl Sopot 16 244 15.25
11. Przemysław Hartman Młode Lwy SP27 Gdańsk 17 234 13.76
12. Szymon Kiejzik UKS 7 Trefl Sopot 15 234 15.60
13. Bartosz Bękarciak MTS Basket Kwidzyn 16 232 14.50
14. Mikołaj Zagórski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 11 219 19.91
15. Oliwier Rohde UKS Basket Ósemka Wejherowo 16 218 13.63
16. Kacper Ziółkowski UKS 7 Trefl Sopot 17 210 12.35
17. Cezary Zabrocki Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 16 206 12.88
18. Piotr Łuczak Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 14 199 14.21
19. Szymon Ziółkowski ENERGA MARKOS Słupsk 15 195 13.00
20. Adam Litwin Maximus Gdynia 16 194 12.13
21. Nikodem Oleksy ENERGA MARKOS Słupsk 17 186 10.94
22. Krzysztof Matla UKS 7 Trefl Sopot 14 181 12.93
23. Jakub Wasilewski ENERGA MARKOS Słupsk 16 180 11.25
24. Paweł Marula SKS GAMA Starogard Gdański 15 178 11.87
25. Igor Grono Maximus Gdynia 17 175 10.29
26. Aleksander Mazur Bryza SP Kowale 16 171 10.69
27. Jan Kondracki Młode Lwy SP27 Gdańsk 13 165 12.69
28. Michał Kozioł ENERGA MARKOS Słupsk 17 162 9.53
29. Piotr Szymański Maximus Gdynia 14 162 11.57
30. Michał Kitowski SKS GAMA Starogard Gdański 12 157 13.08
31. Maciej Truszkowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 14 149 10.64
32. Daniel Kośnik Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 10 144 14.40
33. Sebastian Ozdowski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 16 142 8.88
34. Karol Andrearczyk SKS GAMA Starogard Gdański 12 126 10.50
35. Kornel Wieczerzak Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 13 121 9.31
36. Tymoteusz Cyzman MTS Basket Kwidzyn 16 121 7.56
37. Adam Lorbiecki Bryza SP Kowale 15 119 7.93
38. Kacper Komisarczyk Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 22 114 5.18
39. Filip Łącz Bryza SP Kowale 14 113 8.07
40. Mateusz Magiński ENERGA MARKOS Słupsk 17 112 6.59
41. Mikołaj Kuchciński Bryza SP Kowale 17 111 6.53
42. Juliusz Małecki Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 15 105 7.00
43. Stanisław Polaczuk Młode Lwy SP27 Gdańsk 12 102 8.50
44. Oliwier Skrzypczak SKS GAMA Starogard Gdański 16 97 6.06
45. Gracjan Rożyk Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 17 94 5.53
46. Tymon Paliwoda Maximus Gdynia 17 93 5.47
47. Dawid Lipiński Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 16 93 5.81
48. Maciej Orzechowski ENERGA MARKOS Słupsk 17 92 5.41
49. Marcel Lewicki MTS Basket Kwidzyn 16 90 5.63
50. Daniel Jankowski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 14 88 6.29
51. Dawid Ciesielski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 10 87 8.70
52. Adam Czoska UKS Basket Ósemka Wejherowo 11 86 7.82
53. Szymon Prządka MTS Basket Kwidzyn 16 85 5.00
54. Oskar Lesner UKS Basket Ósemka Wejherowo 17 81 4.76
55. Bartłomiej Pfeifer UKS Basket Ósemka Wejherowo 12 80 6.67
56. Filip Tymański Bryza SP Kowale 12 80 6.67
57. Szymon Grala Maximus Gdynia 13 77 5.92
58. Nikolas Daniiloudis Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 16 76 4.75
59. Klaudiusz Kloska Bryza SP Kowale 15 73 4.87
60. Wojciech Gaik UKS 7 Trefl Sopot 11 70 6.36
61. Bartosz Reszczyński Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 10 68 6.80
62. Franciszek Borna Młode Lwy SP27 Gdańsk 17 68 4.00
63. Gustaw Marszałek Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 15 67 4.47
64. Aleksander Złoch Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 14 64 4.57
65. Alan Groth UKS 7 Trefl Sopot 13 64 4.92
66. Marcel Plath SKS GAMA Starogard Gdański 14 62 4.43
67. Kacper Szymański MTS Basket Kwidzyn 12 60 5.00
68. Kacper Zarzycki Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 9 59 6.56
69. Bartłomiej Borzyszkowski UKS 7 Trefl Sopot 17 57 3.35
70. Maksymilian Werner SKS GAMA Starogard Gdański 15 56 3.73
71. Tymon Kowalski Młode Lwy SP27 Gdańsk 15 55 3.67
72. Jacek Nosek Bryza SP Kowale 17 55 3.24
73. Antoni Wolan Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 15 50 3.33
74. Filip Kubiś ENERGA MARKOS Słupsk 10 48 4.80
75. Mateusz Kuźma Młode Lwy SP27 Gdańsk 17 48 2.82
76. Karol Kloska Bryza SP Kowale 16 44 2.75
77. Grzegorz Żytkowski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 13 42 3.23
78. Wojciech Sorbian ENERGA MARKOS Słupsk 13 41 3.15
79. Michał Kowal Bryza SP Kowale 12 40 3.33
80. Jakub Szczygieł MTS Basket Kwidzyn 15 40 2.67
81. Dawid Ksionek UKS 7 Trefl Sopot 10 39 3.90
82. Mikołaj Wantke Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 15 39 2.60
83. Eryk Flisikowski UKS 7 Trefl Sopot 11 37 3.36
84. Piotr Jankowiak Bryza SP Kowale 12 37 3.08
85. Dawid Kaczmarek ENERGA MARKOS Słupsk 16 36 2.25
86. Mateusz Filipkowski Bryza SP Kowale 13 33 2.54
87. Aleksander Burek UKS 7 Trefl Sopot 10 29 2.90
88. Oliwier Grad ENERGA MARKOS Słupsk 12 28 2.33
89. Jerzy Makowski Maximus Gdynia 15 28 1.87
90. Kacper Macholl UKS Basket Ósemka Wejherowo 14 25 1.79
91. Oskar Arim SKS GAMA Starogard Gdański 10 25 2.50
92. Paweł Rębisz MTS Basket Kwidzyn 11 24 2.18
93. Marcel Wołochowicz Maximus Gdynia 12 23 1.92
94. Filip Goławski Młode Lwy SP27 Gdańsk 15 19 1.27
95. Kacper Tuskowski SKS GAMA Starogard Gdański 10 16 1.60
96. Marcin Radel Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 12 16 1.33
97. Tomasz Rompczyk Młode Lwy SP27 Gdańsk 13 14 1.08
98. Albert Radkiewicz Maximus Gdynia 11 10 0.91
99. Arkadiusz Rompczyk Młode Lwy SP27 Gdańsk 10 10 1.00
100. Michał Mastalerz SKS GAMA Starogard Gdański 12 6 0.50
101. Łukasz Gąsiewicz UKS Basket Ósemka Wejherowo 11 5 0.45
102. Jakub Roeske UKS Basket Ósemka Wejherowo 13 3 0.23
103. Piotr Gudalewski SKS GAMA Starogard Gdański 10 2 0.20
104. Aleksander Frankowski Maximus Gdynia 9 2 0.22
Obraz