Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jan Grzesiak Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 70 35.00
2. Piotr Pietraś ENERGA JS Przekładnie Słupsk 2 55 27.50
3. Filip Ochociński Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 41 20.50
4. Stanisław Komorowski UKS 7 Trefl Sopot 2 39 19.50
5. Jolan Szmidt ENERGA JS Przekładnie Słupsk 2 33 16.50
6. Franciszek Mazur Decka Pelplin 2 33 16.50
7. Marcel Wysiecki Green Automatic Pruszcz Gdański 2 30 15.00
8. Antoni Kohnke UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 28 14.00
9. Wojciech Mucha Green Automatic Pruszcz Gdański 2 26 13.00
10. Hubert Legieć Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 26 13.00
11. Michał Bochentyn UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 25 12.50
12. Oliwier Kolan UKS 7 Trefl Sopot 2 25 12.50
13. Tomasz Zuzański Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 25 12.50
14. Igor Nowicki Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 22 11.00
15. Miłosz Jedliński Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 18 9.00
16. Michał Dutkiewicz UKS 7 Trefl Sopot 2 17 8.50
17. Jakub Truszczyński Green Automatic Pruszcz Gdański 2 16 8.00
18. Maciej Szymczak Green Automatic Pruszcz Gdański 2 16 8.00
19. Mateusz Gąsiewicz UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 15 7.50
20. Mikołaj Gierszewski Green Automatic Pruszcz Gdański 2 15 7.50
21. Filip Ćwikliński Decka Pelplin 2 13 6.50
22. Tomasz Właz UKS Bryza Kolbudy 1 13 13.00
23. Mateusz Włoch UKS Bryza Kolbudy 1 12 12.00
24. Gracjan Piekarek ENERGA JS Przekładnie Słupsk 2 10 5.00
25. Krzysztof Bukowski UKS Bryza Kolbudy 1 10 10.00
26. Radosław Hartman Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 9 4.50
27. Piotr Lubojemski UKS Bryza Kolbudy 1 8 8.00
28. Ksawery Kolibowski ENERGA JS Przekładnie Słupsk 2 8 4.00
29. Mateusz Piwowarczyk UKS Bryza Kolbudy 1 8 8.00
30. Igor Pawłowski ENERGA JS Przekładnie Słupsk 1 7 7.00
31. Mikołaj Jarząbek UKS Bryza Kolbudy 1 7 7.00
32. Marsel Englert Decka Pelplin 2 6 3.00
33. Igor Mazur ENERGA JS Przekładnie Słupsk 2 6 3.00
34. Tymoteusz Drewczyński Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 6 3.00
35. Filip Mazur ENERGA JS Przekładnie Słupsk 2 5 2.50
36. Karol Malissa Green Automatic Pruszcz Gdański 2 5 2.50
37. Rafał Jankowski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 1 5 5.00
38. Wiktor Groos Green Automatic Pruszcz Gdański 2 5 2.50
39. Szymon Szymanowski Decka Pelplin 2 4 2.00
40. Szymon Kałużny UKS Bryza Kolbudy 1 4 4.00
41. Mateusz Matylla UKS 7 Trefl Sopot 2 4 2.00
42. Szymon Borucki ENERGA JS Przekładnie Słupsk 2 4 2.00
43. Vito Szwarcbard Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 1 4 4.00
44. Bartosz Nadtoka UKS Bryza Kolbudy 1 4 4.00
45. Hubert Pawłowski UKS Bryza Kolbudy 1 4 4.00
46. Wiktor Siejek UKS 7 Trefl Sopot 2 4 2.00
47. Franciszek Olejczuk UKS Bryza Kolbudy 1 4 4.00
48. Maksymilian Kaczmarowicz Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 4 2.00
49. Wojciech Leszczyk Green Automatic Pruszcz Gdański 2 4 2.00
50. Jakub Paluchowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 1 4 4.00
51. Adam Matysiuk ENERGA JS Przekładnie Słupsk 2 4 2.00
52. Michał Pikron Decka Pelplin 2 3 1.50
53. Jakub Fabich ENERGA JS Przekładnie Słupsk 2 2 1.00
54. Mateusz Nowacki Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 1 2 2.00
55. Franciszek Siedliski UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 2 1.00
56. Bruno Trębowicz UKS 7 Trefl Sopot 2 2 1.00
57. Wiktor Zelgert UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 2 1.00
58. Samuel Nalborski Decka Pelplin 2 2 1.00
59. Michał Kud ENERGA JS Przekładnie Słupsk 1 2 2.00
60. Patryk Zapadka UKS Bryza Kolbudy 1 2 2.00
61. Konrad Hennig UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 2 1.00
62. Wiktor Joniec Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 1 2 2.00
63. Michał Matylla UKS 7 Trefl Sopot 1 2 2.00
64. Hubert Lemka Decka Pelplin 2 2 1.00
65. Kacper Dzierżak UKS 7 Trefl Sopot 2 1 0.50
66. Filip Drewniak Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 1 1 1.00
67. Sebastian Anastaziak UKS 7 Trefl Sopot 2 0 0.00
68. Jan Charubin Green Automatic Pruszcz Gdański 1 0 0.00
69. Adam Gruba UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00
70. Aleksander Krasowski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 1 0 0.00
71. Miłosz Wańkowicz Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 1 0 0.00
72. Maksymilian Wiśniewski UKS 7 Trefl Sopot 2 0 0.00
73. Bartłomiej Jaśkiewicz Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 1 0 0.00
74. Bartosz Bundz Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 1 0 0.00
75. Michał Bednarczyk UKS Basket Ósemka Wejherowo 1 0 0.00
76. Miłosz Ranachowski Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 0 0.00
77. Igor Różański UKS Basket Ósemka Wejherowo 1 0 0.00
78. Marek Kokoszka UKS 7 Trefl Sopot 1 0 0.00
79. Piotr Pawlak ENERGA JS Przekładnie Słupsk 1 0 0.00
80. Marcel Datha Green Automatic Pruszcz Gdański 2 0 0.00
81. Kamil Bystrek UKS 7 Trefl Sopot 1 0 0.00
82. Szymon Noga Decka Pelplin 2 0 0.00
83. Błażej Kinder Decka Pelplin 2 0 0.00
84. Szymon Kruczyk UKS Basket Ósemka Wejherowo 1 0 0.00
85. Aleksander Formela ENERGA JS Przekładnie Słupsk 1 0 0.00
86. Franciszek Jasiński Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 0 0.00
87. Paweł Wojciechowski Decka Pelplin 2 0 0.00
88. Maciej Bytof Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 1 0 0.00
89. Aleksander Ropela Green Automatic Pruszcz Gdański 1 0 0.00
90. Kajetan Brutel Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 1 0 0.00
91. Janusz Delęgowski Młode Lwy SP27 Gdańsk 1 0 0.00
92. Dominik Krajnik Decka Pelplin 2 0 0.00
93. Franciszek Jedynak UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00
94. Mikołaj Trębowicz UKS 7 Trefl Sopot 1 0 0.00
95. Dawid Kasprzyk UKS Basket Ósemka Wejherowo 1 0 0.00
96. Borys Hamerski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 1 0 0.00
97. Filip Gehrmann Decka Pelplin 2 0 0.00
98. Patryk Szyrszyng Green Automatic Pruszcz Gdański 2 0 0.00
99. Maksymilian Szeliga UKS 7 Trefl Sopot 1 0 0.00
100. Stanisław Zabrocki UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00
Obraz