Kolejka I
|
08.10.2023 09:00 |
Energa GAK Gdynia -
SP6 Politechnika Gdańsk |
76:34
|
08.10.2023 11:00 |
SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański -
MTS Basket Kwidzyn |
90:19
|
Kolejka I
|
08.10.2023 10:00 |
Maximus Basketball Gdynia -
UKS Bryza Kolbudy |
72:43
|
Kolejka I
|
08.10.2023 12:00 |
Energa ADKONIS Słupsk -
SKS Gama Starogard Gdański |
47:46
|
28.10.2023 10:00 |
Decka Pelplin -
UKS De La Salle Gdańsk |
24:80
|
Kolejka I
|
19.11.2023 10:00 |
Młode Lwy SP27 Gdańsk -
UKS Basket Ósemka Wejherowo |
71:55
|
Kolejka II
|
15.10.2023 10:15 |
Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot -
Maximus Basketball Gdynia |
72:59
|
Kolejka II
|
15.10.2023 12:30 |
Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 2 -
Młode Lwy SP27 Gdańsk |
29:97
|
Kolejka II
|
16.10.2023 17:00 |
MTS Basket Kwidzyn -
Energa GAK Gdynia |
18:89
|
25.10.2023 18:30 |
SP6 Politechnika Gdańsk -
SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański |
25:104
|
Kolejka II
|
21.10.2023 11:30 |
Decka Pelplin -
Energa ADKONIS Słupsk |
17:75
|
03.11.2023 18:30 |
UKS De La Salle Gdańsk -
SKS Gama Starogard Gdański |
59:48
|
Kolejka III
|
17.10.2023 16:30 |
Decka Pelplin -
SKS Gama Starogard Gdański |
23:82
|
22.10.2023 11:00 |
Energa ADKONIS Słupsk -
UKS De La Salle Gdańsk |
56:61
|
Kolejka III
|
22.10.2023 10:00 |
UKS Bryza Kolbudy -
Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot |
32:95
|
Kolejka III
|
22.10.2023 10:00 |
MTS Basket Kwidzyn -
SP6 Politechnika Gdańsk |
39:52
|
22.10.2023 10:00 |
SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański -
Energa GAK Gdynia |
59:39
|
Kolejka III
|
22.10.2023 10:00 |
UKS Basket Ósemka Wejherowo -
Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 2 |
61:51
|
Kolejka IV
|
29.10.2023 10:00 |
MTS Basket Kwidzyn -
SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański |
25:85
|
29.10.2023 11:00 |
SP6 Politechnika Gdańsk -
Energa GAK Gdynia |
27:102
|
Kolejka IV
|
29.10.2023 10:00 |
UKS De La Salle Gdańsk -
Decka Pelplin |
111:29
|
11.11.2023 12:30 |
SKS Gama Starogard Gdański -
Energa ADKONIS Słupsk |
63:70
|
Kolejka IV
|
29.10.2023 14:00 |
UKS Bryza Kolbudy -
Maximus Basketball Gdynia |
44:62
|
Kolejka IV
|
08.11.2023 17:00 |
UKS Basket Ósemka Wejherowo -
Młode Lwy SP27 Gdańsk |
60:88
|
Kolejka V
|
05.11.2023 09:30 |
Energa GAK Gdynia -
MTS Basket Kwidzyn |
102:12
|
05.11.2023 10:00 |
SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański -
SP6 Politechnika Gdańsk |
72:22
|
Kolejka V
|
05.11.2023 10:00 |
Maximus Basketball Gdynia -
Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot |
17:90
|
Kolejka V
|
05.11.2023 10:00 |
Młode Lwy SP27 Gdańsk -
Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 2 |
100:45
|
Kolejka V
|
05.11.2023 14:30 |
SKS Gama Starogard Gdański -
UKS De La Salle Gdańsk |
51:50
|
07.11.2023 16:30 |
Energa ADKONIS Słupsk -
Decka Pelplin |
111:22
|
Kolejka VI
|
12.11.2023 10:30 |
UKS De La Salle Gdańsk -
Energa ADKONIS Słupsk |
59:70
|
12.11.2023 12:30 |
SKS Gama Starogard Gdański -
Decka Pelplin |
111:40
|
Kolejka VI
|
12.11.2023 11:00 |
SP6 Politechnika Gdańsk -
MTS Basket Kwidzyn |
72:42
|
12.11.2023 14:00 |
Energa GAK Gdynia -
SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański |
30:50
|
Kolejka VI
|
12.11.2023 12:00 |
Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 2 -
UKS Basket Ósemka Wejherowo |
36:64
|
Kolejka VI
|
19.11.2023 10:30 |
Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot -
UKS Bryza Kolbudy |
100:36
|