Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Adam Janukowicz UKS De La Salle Gdańsk 9 189 21.00
2. Miłosz Toczek SKS Starogard Gdański 10 174 17.40
3. Cezary Jankowski Czarni Yankees Słupsk 8 157 19.63
4. Antoni Dopke Gdyńskie Talenty Koszykówki Start 10 140 14.00
5. Bartosz Olechnowicz Czarni Yankees Słupsk 8 139 17.38
6. Piotr Spigarski UKS Basket Ósemka Wejherowo 5 126 25.20
7. Bartłomiej Koper MTS Basket I Kwidzyn 9 117 13.00
8. Jakub Czworowski UKS Siódemka I Sopot 9 111 12.33
9. Dominik Miecznikowski SKS Starogard Gdański 10 110 11.00
10. Stanisław Gackowski Gdyńskie Talenty Koszykówki Start 10 109 10.90
11. Kamil Kulik UKS Siódemka I Sopot 9 107 11.89
12. Dominik Nardelli GTK I Gdynia 9 96 10.67
13. Szymon Dziewior UKS Basket Ósemka Wejherowo 7 92 13.14
14. Nikodem Nalecziński UKS Jedynka Pelplin 7 80 11.43
15. Witold Węgliński Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 79 11.29
16. Szymon Kamrowski UKS Jedynka Pelplin 7 79 11.29
17. Sebastian Kamiński SKS Starogard Gdański 10 77 7.70
18. Filip Tomaszewski MTS Basket I Kwidzyn 9 74 8.22
19. Damian Litwin MTS Basket II Kwidzyn 10 73 7.30
20. Mateusz Jurowiecki GKS Korsarz Gdańsk 7 69 9.86
21. Marcel Kozłowski MTS Basket II Kwidzyn 10 66 6.60
22. Konrad Kornowicz UKS De La Salle Gdańsk 7 60 8.57
23. Bartosz Lupa GTK II Gdynia 7 59 8.43
24. Jakub Sosnowski UKS Siódemka I Sopot 9 58 6.44
25. Leon Śliwicki Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 56 8.00
26. Miłosz Parkitny GTS Łęgowo 7 54 7.71
27. Jakub Pałkowski SKS Starogard Gdański 10 53 5.30
28. Michał Szczepkowski GTK I Gdynia 8 51 6.38
29. Marcel Niepsuj GTS Łęgowo 7 50 7.14
30. Jakub Barłożewski TMK Pomorze Tczew 7 49 7.00
31. Wiktor Siemianiuk UKS Siódemka I Sopot 9 48 5.33
32. Mateusz Patelczyk MTS Basket II Kwidzyn 10 47 4.70
33. Olgierd Kobiak UKS Siódemka II Sopot 6 46 7.67
34. Wiktor Jaszczerski UKS Siódemka I Sopot 9 46 5.11
35. Sergiusz Serafin UKS Siódemka II Sopot 6 44 7.33
36. Nikodem Archacki MTS Basket I Kwidzyn 9 44 4.89
37. Michał Sobol SKS Gdynia Sharks 6 42 7.00
38. Sebastian Grys MTS Basket II Kwidzyn 10 42 4.20
39. Jakub Dudzic MTS Basket II Kwidzyn 10 41 4.10
40. Adrian Popławski UKS Basket Ósemka Wejherowo 7 39 5.57
41. Bartosz Wysiecki SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 7 36 5.14
42. Kacper Kozłowicz Czarni Yankees Słupsk 8 36 4.50
43. Waldemar Kaliszan UKS De La Salle Gdańsk 7 36 5.14
44. Mateusz Styka Młode Lwy Gdańsk 7 35 5.00
45. Adrian Latarski MTS Basket II Kwidzyn 10 34 3.40
46. Miłosz Ciesliński MTS Basket I Kwidzyn 8 34 4.25
47. Aleksander Skorbosz SKS Starogard Gdański 7 34 4.86
48. Aleksander Kręcisz Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 5 33 6.60
49. Michał Wojtysiak MTS Basket II Kwidzyn 10 32 3.20
50. Maksymilian Walkowski GKS Korsarz Gdańsk 7 32 4.57
51. Igor Stolarz TMK Pomorze Tczew 5 32 6.40
52. Wojciech Balcer GTK I Gdynia 9 29 3.22
53. Alan Duda Czarni Yankees Słupsk 8 29 3.63
54. Wiktor Kotarak SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 7 28 4.00
55. Michał Niemiec Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 28 4.00
56. Maciej Lehki UKS Siódemka I Sopot 9 27 3.00
57. Patryk Łukaszewski GTK I Gdynia 9 27 3.00
58. Cezary Baska SKS Starogard Gdański 8 27 3.38
59. Oskar Borkowski UKS Siódemka II Sopot 6 27 4.50
60. Emanuel Nacfalski Czarni Yankees Słupsk 8 26 3.25
61. Wiktor Imienowski UKS Jedynka Pelplin 7 26 3.71
62. Bartosz Brzozowski GTK I Gdynia 9 23 2.56
63. Nikodem Rogowski Gdyńskie Talenty Koszykówki Start 9 22 2.44
64. Owen Oxley SKS Gdynia Sharks 6 22 3.67
65. Igor Perzanowski UKS Siódemka II Sopot 5 22 4.40
66. Aleksander Worzała UKS Jedynka Pelplin 5 21 4.20
67. Błażej Sulej MTS Basket I Kwidzyn 9 21 2.33
68. Cezary Zabrocki UKS Basket Ósemka Wejherowo 7 20 2.86
69. Piotr Szczepkowski Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 20 2.86
70. Jakub Treder SKS Starogard Gdański 7 19 2.71
71. Szymon Bielecki GKS Korsarz Gdańsk 4 18 4.50
72. Maksymilian Żelazny UKS De La Salle Gdańsk 9 18 2.00
73. Hubert Wieremczuk GTS Łęgowo 7 18 2.57
74. Jan Chmielewczyk TMK Pomorze Tczew 5 18 3.60
75. Mateusz Warkusz Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 17 2.43
76. Maksymilian Drobniewski GTK I Gdynia 6 17 2.83
77. Michał Romanowski GTK I Gdynia 7 17 2.43
78. Jakub Pastuszka SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 7 16 2.29
79. Tymoteusz Długowski GKS Korsarz Gdańsk 7 16 2.29
80. Michał Najder UKS De La Salle Gdańsk 9 16 1.78
81. Cezary Świerczyński SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 7 16 2.29
82. Mikołaj Kuszner Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 16 2.29
83. Artur Żygadłowski Młode Lwy Gdańsk 7 16 2.29
84. Cezary Chrapek GTK I Gdynia 6 16 2.67
85. Grzegorz Lew UKS Basket Ósemka Wejherowo 4 15 3.75
86. Jakub Birunt SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 7 15 2.14
87. Mikołaj Ciesielski GTK I Gdynia 8 15 1.88
88. Max Żylicz UKS Siódemka II Sopot 6 14 2.33
89. Kacper Zalewski TMK Pomorze Tczew 7 14 2.00
90. Dominik Gąsior GTK II Gdynia 4 14 3.50
91. Aleksander Nowakowski GTS Łęgowo 7 14 2.00
92. Jakub Lamek SKS Starogard Gdański 5 14 2.80
93. Wiktor Jakowski UKS Siódemka I Sopot 9 14 1.56
94. Robert Siewruk GTS Łęgowo 7 14 2.00
95. Łukasz Pruszkowski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 5 14 2.80
96. Filip Ostrowski UKS De La Salle Gdańsk 6 14 2.33
97. Hubert Łazarczyk Czarni Yankees Słupsk 6 14 2.33
98. Alexandre Petit UKS Siódemka I Sopot 7 14 2.00
99. Jędrzej Badura UKS De La Salle Gdańsk 9 14 1.56
100. Bartosz Szczepan GKS Korsarz Gdańsk 7 14 2.00
101. Kacper Pawlikowski UKS Siódemka I Sopot 9 14 1.56
102. Szymon Otremba GTS Łęgowo 7 14 2.00
103. Konrad Burdon TMK Pomorze Tczew 7 13 1.86
104. Mateusz Pozański GTK I Gdynia 8 13 1.63
105. Tomasz Kuczyński Młode Lwy Gdańsk 7 13 1.86
106. Oktawian Hubert Czarni Yankees Słupsk 5 12 2.40
107. Ksawery Raupuk UKS Siódemka II Sopot 3 12 4.00
108. Oskar Magryta GTK II Gdynia 7 12 1.71
109. Michał Lewandowski MTS Basket I Kwidzyn 6 12 2.00
110. Paweł Butomski Młode Lwy Gdańsk 5 12 2.40
111. Wiktor Wiertel MTS Basket I Kwidzyn 9 12 1.33
112. Wojciech Renke UKS De La Salle Gdańsk 9 12 1.33
113. Marek Majewski MTS Basket II Kwidzyn 10 11 1.10
114. Rafał Czerwonka TMK Pomorze Tczew 5 11 2.20
115. Kacper Kowalski GKS Korsarz Gdańsk 5 10 2.00
116. Mateusz Czechowski UKS Jedynka Pelplin 7 10 1.43
117. Maksymilian Górski UKS De La Salle Gdańsk 9 10 1.11
118. Eryk Adamiec Czarni Yankees Słupsk 7 10 1.43
119. Tymon Michałowski GKS Korsarz Gdańsk 7 10 1.43
120. Jakub Kalisz GTK II Gdynia 5 9 1.80
121. Nikodem Korzeniewski GTK I Gdynia 7 9 1.29
122. Michał Kaczyński GTS Łęgowo 7 8 1.14
123. Wojciech Płoński SKS Gdynia Sharks, SKS Sharks Rumia 6 8 1.33
124. Adrian Kurzawa Czarni Yankees Słupsk 8 8 1.00
125. Mateusz Pałubicki SKS Starogard Gdański 7 8 1.14
126. Paweł Kaczmarek MTS Basket II Kwidzyn 10 8 0.80
127. Krystian Zaborowski MTS Basket I Kwidzyn 9 8 0.89
128. Piotr Wielopolski UKS Siódemka II Sopot 5 8 1.60
129. Marcel Jurkowski UKS Siódemka II Sopot 6 8 1.33
130. Łukasz Mroczek MTS Basket I Kwidzyn 8 8 1.00
131. Paweł Stokowiec MTS Basket II Kwidzyn 9 8 0.89
132. Wiktor Gossa MTS Basket I Kwidzyn 9 7 0.78
133. Przemysław Mazurowski UKS Siódemka II Sopot 5 7 1.40
134. Maciej Rybus SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 7 7 1.00
135. Adrian Częścik MTS Basket II Kwidzyn 9 7 0.78
136. Maksymilian Nehrebecki SKS Gdynia Sharks 6 6 1.00
137. Krzysztof Kusz SKS Gdynia Sharks 3 6 2.00
138. Bartek Szkutnik UKS De La Salle Gdańsk 7 6 0.86
139. Damian Jachym SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 7 6 0.86
140. Adrian Turant Młode Lwy Gdańsk 5 6 1.20
141. Mateusz Stańczyk GKS Korsarz Gdańsk 7 6 0.86
142. Mateusz Gawlik UKS Siódemka II Sopot 3 6 2.00
143. Oliwier Pryzwan Czarni Yankees Słupsk 8 6 0.75
144. Igor Adamski Czarni Yankees Słupsk 5 6 1.20
145. Łukasz Warkusz Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 6 0.86
146. Oliwier Olender SKS Gdynia Sharks 6 6 1.00
147. Szymon Dzięcielewski Młode Lwy Gdańsk 7 5 0.71
148. Kacper Szatkowski UKS Jedynka Pelplin 7 5 0.71
149. Konrad Jasiński UKS Jedynka Pelplin 6 5 0.83
150. Mariusz Kowalski GTS Łęgowo 4 4 1.00
151. Patryk Rudzki SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 7 4 0.57
152. Tomasz Piątkowski Młode Lwy Gdańsk 7 4 0.57
153. Mateusz Żebrowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 7 4 0.57
154. Dorian Kułakowski Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 4 0.57
155. Tymon Paliwoda SKS Gdynia Sharks 3 4 1.33
156. Maksymilian Bańkowski SKS Gdynia Sharks, SKS Sharks Rumia 6 4 0.67
157. Szymon Grabski UKS Basket Ósemka Wejherowo 5 4 0.80
158. Kamil Libert SKS Gdynia Sharks 6 4 0.67
159. Alan Sarnecki TMK Pomorze Tczew 4 4 1.00
160. Franciszek Reguła Gdyńskie Talenty Koszykówki Start 8 4 0.50
161. Aleksander Pranszke SKS Gdynia Sharks 6 4 0.67
162. Aleksander Dubiela GTK II Gdynia 7 4 0.57
163. Nikodem Jankowski MTS Basket I Kwidzyn 9 3 0.33
164. Stanisław Gabriołek Gdyńskie Talenty Koszykówki Start 8 3 0.38
165. Igor Włoczewski Gdyńskie Talenty Koszykówki Start 7 3 0.43
166. Damian Pankowski SKS Starogard Gdański 10 3 0.30
167. Jakub Zawistowski Młode Lwy Gdańsk 4 3 0.75
168. Leonard Łęgowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 3 0.50
169. Jakub Wiedeheft GTK II Gdynia 4 2 0.50
170. Jędrzej Nasiadka Młode Lwy Gdańsk 5 2 0.40
171. Michał Kolberg TMK Pomorze Tczew 7 2 0.29
172. Katarzyna Łyszyk Gdyńskie Talenty Koszykówki Start 8 2 0.25
173. Igor Gospodarek SKS Gdynia Sharks, SKS Sharks Rumia 3 2 0.67
174. Konrad Wawrzyniak UKS Siódemka I Sopot 9 2 0.22
175. Maksymilian Filip Gdyńskie Talenty Koszykówki Start 8 2 0.25
176. Bartosz Boryna GKS Korsarz Gdańsk 7 2 0.29
177. Mieszko Walkowiak TMK Pomorze Tczew 7 2 0.29
178. Leonard Bartkowski GTS Łęgowo 5 2 0.40
179. Łukasz Zych SKS Gdynia Sharks, SKS Sharks Rumia 9 2 0.22
180. Dawid Groth UKS Basket Ósemka Wejherowo 4 2 0.50
181. Kacper Stawski UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 2 0.33
182. Armin Zadora GTK II Gdynia 5 2 0.40
183. Eugeniusz Arciszewski-Mielewczyk SKS Gdynia Sharks 3 2 0.67
184. Maksymilian Piontke Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 5 2 0.40
185. Kamil Konkel SKS Starogard Gdański 10 2 0.20
186. Mateusz Paszkowski Czarni Yankees Słupsk 6 2 0.33
187. Maksymilian Górski UKS Basket Ósemka Wejherowo 7 2 0.29
188. Damian Puszczyński Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 2 0.29
189. Jakub Paprocki GTS Łęgowo 7 2 0.29
190. Olaf Serafin SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 2 0.50
191. Mateusz Mackiewicz UKS Siódemka I Sopot 9 2 0.22
192. Kacper Nowocień Gdyńskie Talenty Koszykówki Start 10 2 0.20
193. Dawid Książek Młode Lwy Gdańsk 7 2 0.29
194. Hubert Baza TMK Pomorze Tczew 5 2 0.40
195. Mateusz Siwy SKS Gdynia Sharks 3 2 0.67
196. Mikołaj Myśliński UKS Jedynka Pelplin 4 1 0.25
197. Jakub Zych SKS Gdynia Sharks, SKS Sharks Rumia 9 1 0.11
198. Damian Muller SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 7 1 0.14
199. Mateusz Gawliński SKS Sharks Rumia 3 0 0.00
200. Adrian Niklewski UKS Jedynka Pelplin 7 0 0.00
201. Robert Lademann UKS Basket Ósemka Wejherowo 5 0 0.00
202. Eryk Flisikowski SKS Sharks Rumia 3 0 0.00
203. Igor Gniadek GKS Korsarz Gdańsk 4 0 0.00
204. Bartłomiej Siwak GTK II Gdynia 5 0 0.00
205. Krzysztof Butowski Gdyńskie Talenty Koszykówki Start 10 0 0.00
206. Sebastian Sztaba GTS Łęgowo 7 0 0.00
207. Jakub Strugała GTK II Gdynia 7 0 0.00
208. Norbert Jakubowski SKS Sharks Rumia 3 0 0.00
209. Demis Kozłowski SKS Sharks Rumia 2 0 0.00
210. Marceli Siwek GTK II Gdynia 5 0 0.00
211. Mateusz Cichosz TMK Pomorze Tczew 7 0 0.00
212. Piotr Krzebietke UKS Basket Ósemka Wejherowo 7 0 0.00
213. Nikodem Baza TMK Pomorze Tczew 5 0 0.00
214. Bartłomiej Jażdż GKS Korsarz Gdańsk 5 0 0.00
215. Adrian Chmielewski SKS Starogard Gdański 8 0 0.00
216. Igor Makowski GTK II Gdynia 7 0 0.00
217. Nordine Sekkar GTK II Gdynia 7 0 0.00
218. Maciek Neyman SKS Sharks Rumia 3 0 0.00
219. Łukasz Ciesielski UKS Jedynka Pelplin 7 0 0.00
220. Filip Senwicki TMK Pomorze Tczew 6 0 0.00
221. Szymon Kleina SKS Starogard Gdański 5 0 0.00
222. Marcin Sosnowiecki SKS Gdynia Sharks 3 0 0.00
223. Dawid Łukasik GTS Łęgowo 7 0 0.00
224. Filip Orłowski UKS De La Salle Gdańsk 6 0 0.00
225. Daniel Posmyk GTK II Gdynia 5 0 0.00
226. Amelia Waszczyk Gdyńskie Talenty Koszykówki Start 6 0 0.00
227. Hubert Gospodarek SKS Gdynia Sharks, SKS Sharks Rumia 3 0 0.00
228. Iwo Bratek Młode Lwy Gdańsk 4 0 0.00
229. Ignacy Wiśniewski SKS Gdynia Sharks 3 0 0.00
230. Bartosz Stosik UKS Jedynka Pelplin 5 0 0.00
231. Maciej Pecura SKS Sharks Rumia 3 0 0.00
232. Oskar Grzymała UKS Siódemka II Sopot 4 0 0.00
Obraz