Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Miłosz Toczek SKS Starogard Gdański 9 277 30.78
2. Mikołaj Kuszner Asseco Gdynia Junior 10 174 17.40
3. Szymon Nowicki UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 173 17.30
4. Cezary Zabrocki UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 165 16.50
5. Kacper Wilk UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 161 16.10
6. Igor Stolarz TMK Pomorze Tczew 8 155 19.38
7. Jan Pluta STK Czarni Fast Way Słupsk 9 141 15.67
8. Olgierd Kobiak UKS Siódemka Sopot 9 124 13.78
9. Kacper Kozłowicz STK Czarni Fast Way Słupsk 10 119 11.90
10. Szymon Kiejzik UKS Siódemka Sopot 9 108 12.00
11. Dominik Korf STK Czarni Fast Way Słupsk 9 105 11.67
12. Mateusz Knut KS Jedynka Pelplin 8 104 13.00
13. Dawid Książek Młode Lwy Gdańsk 10 101 10.10
14. Max Żylicz UKS Siódemka Sopot 9 90 10.00
15. Jędrzej Strumiłło UKS Siódemka Sopot 9 80 8.89
16. Kacper Rynio UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 75 7.50
17. Kamil Ackermann SKS Starogard Gdański 7 74 10.57
18. Antoni Schleifer Młode Lwy Gdańsk 8 71 8.88
19. Karol Ochociński Młode Lwy Gdańsk 10 70 7.00
20. Damian Gasperowicz STK Czarni Fast Way Słupsk 9 68 7.56
21. Piotr Szczepkowski Asseco Gdynia ZSSO 4 65 16.25
22. Dawid Ciesielski Młode Lwy Gdańsk 10 65 6.50
23. Marcel Jurkowski UKS Siódemka Sopot 9 64 7.11
24. Tymoteusz Sternicki Asseco Gdynia Junior 10 64 6.40
25. Michał Zimnicki MTS Basket I Kwidzyn 8 61 7.63
26. Filip Giec STK Czarni Fast Way Słupsk 9 58 6.44
27. Jakub Kominek MTS Basket I Kwidzyn 8 56 7.00
28. Aleksander Pranszke SKS Gdynia Sharks 8 56 7.00
29. Mateusz Gąsiorowski UKS Siódemka Sopot 9 51 5.67
30. Karol Kleinszmidt UKS Stolem Nowy Klincz 7 49 7.00
31. Jakub Wojtaś MTS Basket I Kwidzyn 8 48 6.00
32. Maksymilian Pacenko Asseco Gdynia ZSSO 4 43 10.75
33. Amadeusz Gdaniec SKS Starogard Gdański 9 41 4.56
34. Paweł Bielau UKS Stolem Nowy Klincz 7 41 5.86
35. Mateusz Marcinkowski Młode Lwy Gdańsk 10 41 4.10
36. Marcel Zirra GKS Korsarz Gdańsk 6 41 6.83
37. Arkadiusz Rompczyk UKS De La Salle Gdańsk 7 39 5.57
38. Jakub Zach STK Czarni Fast Way Słupsk 7 38 5.43
39. Juliusz Małecki Asseco Gdynia Junior 10 35 3.50
40. Jan Kondracki UKS De La Salle Gdańsk 6 34 5.67
41. Kacper Witkowski MTS Basket I Kwidzyn 8 33 4.13
42. Filip Senwicki TMK Pomorze Tczew 6 32 5.33
43. Stanisław Ptak Młode Lwy Gdańsk 10 31 3.10
44. Jan Czyżewski SKS Gdynia Sharks 8 29 3.63
45. Igor Włoczewski Asseco Gdynia ZSSO 8 28 3.50
46. Tymon Paliwoda SKS Gdynia Sharks 6 28 4.67
47. Igor Grono SKS Gdynia Sharks 8 27 3.38
48. Kewin Górski MTS Basket I Kwidzyn 5 27 5.40
49. Dawid Lipiński Asseco Gdynia Junior 10 26 2.60
50. Maksymilian Radomski UKS De La Salle Gdańsk 5 25 5.00
51. Michał Kitowski SKS Starogard Gdański 9 24 2.67
52. Patryk Plutowski TMK Pomorze Tczew 8 24 3.00
53. Mateusz Jankowski UKS De La Salle Gdańsk 5 24 4.80
54. Mikołaj Sieńkowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 23 2.30
55. Igor Szczepański KS Jedynka Pelplin 7 23 3.29
56. Gracjan Mańkowski Asseco Gdynia ZSSO 6 22 3.67
57. Krzysztof Mucha TMK Pomorze Tczew 8 22 2.75
58. Igor Gospodarek SKS Gdynia Sharks 8 22 2.75
59. Mikołaj Zagórski Asseco Gdynia Junior 6 22 3.67
60. Kamil Gałązkiewicz Młode Lwy Gdańsk 6 22 3.67
61. Mateusz Zwolak SKS Gdynia Sharks 4 21 5.25
62. Valeri Agahajanyan Asseco Gdynia Junior 8 20 2.50
63. Mateusz Biernacki STK Czarni Fast Way Słupsk 7 20 2.86
64. Filip Nowicki STK Czarni Fast Way Słupsk 7 20 2.86
65. Mikołaj Cierluk UKS De La Salle Gdańsk 7 19 2.71
66. Filip Dydyna STK Czarni Fast Way Słupsk 9 18 2.00
67. Antoni Ptak Młode Lwy Gdańsk 10 18 1.80
68. Maksymilian Chojnacki UKS Stolem Nowy Klincz 7 18 2.57
69. Karol Krygier UKS Siódemka Sopot 7 17 2.43
70. Władysław Sierota Młode Lwy Gdańsk 10 17 1.70
71. Jakub Wierzbicki TMK Pomorze Tczew 8 17 2.13
72. Wiktor Weiher UKS De La Salle Gdańsk 4 16 4.00
73. Jakub Kluka UKS Stolem Nowy Klincz 7 16 2.29
74. Mikołaj Wantke Asseco Gdynia Junior 8 16 2.00
75. Olaf Kachnowicz UKS Stolem Nowy Klincz 4 16 4.00
76. Maksymilian Wicki Asseco Gdynia ZSSO 4 15 3.75
77. Maksym Popławski Asseco Gdynia ZSSO 8 15 1.88
78. Jędrzej Budny SKS Gdynia Sharks 6 14 2.33
79. Filip Pobrucki UKS Stolem Nowy Klincz 7 14 2.00
80. Paskal Nowak Asseco Gdynia ZSSO 4 14 3.50
81. Antoni Cierluk UKS De La Salle Gdańsk 7 14 2.00
82. Michał Majewski UKS Stolem Nowy Klincz 4 14 3.50
83. Eryk Guzdaj KS Jedynka Pelplin 6 13 2.17
84. Jakub Konopacki TMK Pomorze Tczew 8 12 1.50
85. Dawid Skowroński Młode Lwy Gdańsk 8 12 1.50
86. Tomasz Rompczyk UKS De La Salle Gdańsk 4 11 2.75
87. Eryk Flisikowski SKS Gdynia Sharks 8 11 1.38
88. Antoni Hubert STK Czarni Fast Way Słupsk 5 10 2.00
89. Artur Gałąska Asseco Gdynia Junior 8 10 1.25
90. Paweł Mazur SKS Starogard Gdański 7 10 1.43
91. Piotr Dang TMK Pomorze Tczew 8 10 1.25
92. Kacper Nogowski MTS Basket I Kwidzyn 6 10 1.67
93. Kacper Biernacki STK Czarni Fast Way Słupsk 9 10 1.11
94. Antoni Chojnowski SKS Gdynia Sharks 7 9 1.29
95. Ruben Kempka GKS Korsarz Gdańsk 6 9 1.50
96. Adam Litwin SKS Gdynia Sharks 6 9 1.50
97. Maksymilian Pogoński UKS De La Salle Gdańsk 7 8 1.14
98. Mateusz Kuźma Młode Lwy Gdańsk 10 8 0.80
99. Kewin Chyła TMK Pomorze Tczew 8 8 1.00
100. Antoni Parol UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 8 0.80
101. Mateusz Szałajko MTS Basket I Kwidzyn 7 8 1.14
102. Marcin Stankiewicz SKS Gdynia Sharks 5 8 1.60
103. Łukasz Rutkowski Asseco Gdynia ZSSO 4 8 2.00
104. Jakub Jabłoński MTS Basket I Kwidzyn 8 8 1.00
105. Dawid Dobroliński Asseco Gdynia ZSSO 4 8 2.00
106. Mateusz Szmidt SKS Starogard Gdański 9 7 0.78
107. Jędrzej Kondracki UKS De La Salle Gdańsk 6 7 1.17
108. Adam Staśkiel UKS De La Salle Gdańsk 7 7 1.00
109. Marcel Bajko GKS Korsarz Gdańsk 4 6 1.50
110. Mikołaj Gołębiowski SKS Gdynia Sharks 8 6 0.75
111. Wiktor Prabucki TMK Pomorze Tczew, GKS Korsarz Gdańsk 6 6 1.00
112. Bartłomiej Zelewski Asseco Gdynia ZSSO 4 6 1.50
113. Tomasz Jasicki Asseco Gdynia Junior 8 6 0.75
114. Kajetan Kosecki UKS De La Salle Gdańsk 7 6 0.86
115. Krystian Pladwig KS Jedynka Pelplin 7 6 0.86
116. Norbert Truszkowski Asseco Gdynia ZSSO 8 6 0.75
117. Stanisław Wojewódzki Asseco Gdynia Junior 8 5 0.63
118. Mateusz Pietrzak TMK Pomorze Tczew 4 4 1.00
119. Aleksander Stachurski MTS Basket I Kwidzyn 8 4 0.50
120. Olivier Brzozowski UKS Siódemka Sopot 6 4 0.67
121. Miłosz Bajko GKS Korsarz Gdańsk 4 4 1.00
122. Szymon Marczyk UKS Stolem Nowy Klincz 6 4 0.67
123. Jakub Śledzik UKS De La Salle Gdańsk 6 4 0.67
124. Jakub Wolszleger KS Jedynka Pelplin 7 4 0.57
125. Jakub Kossewski GKS Korsarz Gdańsk 4 4 1.00
126. Bartosz Nadziejko MTS Basket I Kwidzyn 8 4 0.50
127. Dominik Lemka UKS Stolem Nowy Klincz 7 4 0.57
128. Przemysław Polanowski Asseco Gdynia Junior 8 4 0.50
129. Jan Komorowski GKS Korsarz Gdańsk 3 4 1.33
130. Szymon Frankiewicz SKS Starogard Gdański 7 3 0.43
131. Oskar Skibiński UKS Siódemka Sopot 7 3 0.43
132. Alan Brzezowski Asseco Gdynia ZSSO 6 3 0.50
133. Maksymilian Pionk UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 3 0.30
134. Jakub Rosa UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 2 0.20
135. Stanisław Polejowski SKS Gdynia Sharks 6 2 0.33
136. Paweł Nowak KS Jedynka Pelplin 5 2 0.40
137. Antoni Kosiński KS Jedynka Pelplin 7 2 0.29
138. Szymon Rydzewski Asseco Gdynia ZSSO 6 2 0.33
139. Daniel Karpiński MTS Basket I Kwidzyn 7 2 0.29
140. Demis Kozłowski Asseco Gdynia Junior 10 2 0.20
141. Marcel Migiel UKS Stolem Nowy Klincz 4 2 0.50
142. Franciszek Borna UKS De La Salle Gdańsk 5 2 0.40
143. Wiktor Kozdryk UKS Siódemka Sopot 5 2 0.40
144. Maciej Sławski MTS Basket I Kwidzyn 8 2 0.25
145. Gracjan Rożyk Asseco Gdynia Junior 6 2 0.33
146. Oliwier Skrzypczak SKS Starogard Gdański 7 2 0.29
147. Igor Kreft TMK Pomorze Tczew, GKS Korsarz Gdańsk 5 1 0.20
148. Bartosz Reszczyński TMK Pomorze Tczew 4 0 0.00
149. Oliwier Sumowski KS Jedynka Pelplin 7 0 0.00
150. Mateusz Pietrzak Młode Lwy Gdańsk 10 0 0.00
151. Piotr Mielnik MTS Basket I Kwidzyn 5 0 0.00
152. Maksym Szulta UKS Stolem Nowy Klincz 7 0 0.00
153. Oskar Arim SKS Starogard Gdański 7 0 0.00
154. Arkadiusz Gawlak UKS Siódemka Sopot 6 0 0.00
155. Michael Jr Hicks SKS Starogard Gdański 9 0 0.00
156. Michał Wilczewski Asseco Gdynia ZSSO 4 0 0.00
157. Michał Baranowski TMK Pomorze Tczew 6 0 0.00
158. Robert Neubauer KS Jedynka Pelplin 4 0 0.00
159. Wojciech Jankowski GKS Korsarz Gdańsk 3 0 0.00
160. Michał Ozimkiewicz GKS Korsarz Gdańsk 4 0 0.00
161. Jakub Wernerowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 0 0.00
162. Franciszek Słomiński SKS Starogard Gdański 9 0 0.00
163. Jordy Siemczuk UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 0 0.00
164. Wiktor Kraszewski GKS Korsarz Gdańsk 4 0 0.00
165. Mateusz Gumuła SKS Starogard Gdański 7 0 0.00
166. Karol Grabarczyk Asseco Gdynia ZSSO 6 0 0.00
167. Nataniel Jasiński KS Jedynka Pelplin 6 0 0.00
168. Oskar Lewandowski UKS Siódemka Sopot 5 0 0.00
Obraz