Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Teo Milićić UKS Siódemka Trefl Sopot 10 189 18.90
2. Nikodem Oleksy Energa Infocity Słupsk 12 167 13.92
3. Filip Łącz UKS Bryza Kolbudy 12 156 13.00
4. Michał Kozioł Energa Infocity Słupsk 10 154 15.40
5. Klaudiusz Kloska UKS Bryza Kolbudy 12 137 11.42
6. Wojciech Gaik UKS Siódemka Trefl Sopot 12 136 11.33
7. Piotr Jankowiak UKS Bryza Kolbudy 12 118 9.83
8. Maksymilian Pogoński UKS De La Salle Gdańsk 11 111 10.09
9. Mikołaj Gołębiowski Maximus Basketball 6 105 17.50
10. Oliwier Rohde UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 104 17.33
11. Karol Kloska UKS Bryza Kolbudy 12 96 8.00
12. Tomasz Filipek UKS Bryza Kolbudy 10 92 9.20
13. Dawid Ksionek UKS Siódemka Trefl Sopot 12 91 7.58
14. Igor Grono Maximus Basketball 6 89 14.83
15. Mikołaj Wantke GAK I Gdynia 4 78 19.50
16. Michał Chwiałkowski UKS Siódemka Trefl Sopot 12 78 6.50
17. Filip Kubiś Energa Infocity Słupsk 12 75 6.25
18. Konrad Wielochowski Maximus Basketball 6 72 12.00
19. Aleksander Stadnik UKS De La Salle Gdańsk 11 71 6.45
20. Fabian Tkaczyk SKS Starogard Gdański 6 62 10.33
21. Antoni Kosiński KS Jedynka Pelplin 6 62 10.33
22. Filip Kosmol SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 11 60 5.45
23. Jan Grzesiak UKS De La Salle Gdańsk 11 59 5.36
24. Jakub Kaplun SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 11 57 5.18
25. Bartosz Wojcieszak TMK Pomorze Tczew 6 54 9.00
26. Gustaw Marszałek GAK I Gdynia 6 48 8.00
27. Mateusz Górski UKS De La Salle Gdańsk 11 48 4.36
28. Jakub Szczygieł MTS Basket Kwidzyn 5 48 9.60
29. Maksymilian Formela SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 11 47 4.27
30. Dawid Śpiewakowski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 9 47 5.22
31. Nikodem Huk Energa Infocity Słupsk 12 44 3.67
32. Maksymilian Chojnacki UKS De La Salle Gdańsk 8 42 5.25
33. Alan Banasik UKS De La Salle Gdańsk 11 39 3.55
34. Franciszek Borna UKS De La Salle Gdańsk 8 39 4.88
35. Maksym Strzałkowski Energa Infocity Słupsk 10 39 3.90
36. Kajetan Kosicki Energa Infocity Słupsk 11 38 3.45
37. Dorian Sienkiewicz SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 9 38 4.22
38. Fabian Lewandowski KS Jedynka Pelplin 6 38 6.33
39. Jędrzej Kondracki UKS De La Salle Gdańsk 9 35 3.89
40. Antoni Bednarczyk UKS Siódemka Trefl Sopot 12 34 2.83
41. Bartosz Formela SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 11 34 3.09
42. Nikodem Kołodziejski UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 33 5.50
43. Mario Pyrzanowski UKS Siódemka Trefl Sopot 11 33 3.00
44. Tomasz Kina GKS Korsarz Gdańsk 5 33 6.60
45. Jeremiasz Zimny TMK Pomorze Tczew 6 32 5.33
46. Kamil Leszczyński KS Jedynka Pelplin 4 32 8.00
47. Paweł Rębisz MTS Basket Kwidzyn 5 31 6.20
48. Wojciech Piersa TMK Pomorze Tczew 4 31 7.75
49. Nikolas Daniiloudis GAK I Gdynia 4 30 7.50
50. Julian Wincza Energa Infocity Słupsk 10 30 3.00
51. Dominik Kaplun SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 10 30 3.00
52. Kacper Surmacz UKS Bryza Kolbudy 8 28 3.50
53. Cezary Pielecki KS Jedynka Pelplin 6 27 4.50
54. Wiktor Such GKS Korsarz Gdańsk 5 27 5.40
55. Dawid Rocznik TMK Pomorze Tczew 4 26 6.50
56. Jakub Andrzejewski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 11 26 2.36
57. Tomasz Czaja UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 25 4.17
58. Eryk Flisikowski SKS Gdynia Sharks 4 25 6.25
59. Demis Kozłowski GAK I Gdynia 4 24 6.00
60. Jakub Powroźnik Energa Infocity Słupsk 10 23 2.30
61. Marcel Zimnicki MTS Basket Kwidzyn 4 23 5.75
62. Mikołaj Jurczyk MTS Basket Kwidzyn 3 23 7.67
63. Kacper Macholl UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 20 3.33
64. Jacek Jaworowski UKS Bryza Kolbudy 10 20 2.00
65. Piotr Jędrzejewski KS Jedynka Pelplin 6 20 3.33
66. Jakub Szewc UKS Bryza Kolbudy 11 19 1.73
67. Maksymilian Rusik UKS Siódemka Trefl Sopot 8 18 2.25
68. Jerzy Makowski Maximus Basketball 6 18 3.00
69. Adrian Kreft TMK Pomorze Tczew 6 17 2.83
70. Jakub Serocki SKS Starogard Gdański 6 16 2.67
71. Karol Nowacki Energa Infocity Słupsk 7 16 2.29
72. Stanisław Polejowski Maximus Basketball 5 16 3.20
73. Filip Ejdys SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 10 14 1.40
74. Rafał Cichowicz TMK Pomorze Tczew 6 14 2.33
75. Maciej Kozłowski UKS Siódemka Trefl Sopot 8 14 1.75
76. Bartosz Opara UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 14 2.33
77. Dominik Lis Energa Infocity Słupsk 10 14 1.40
78. Aleksander Burek UKS Siódemka Trefl Sopot 10 13 1.30
79. Jakub Ptaszyński MTS Basket Kwidzyn 5 13 2.60
80. Maksymilian Hoppe GAK I Gdynia 6 13 2.17
81. Iwo Matusewicz UKS Basket Ósemka Wejherowo 4 13 3.25
82. Michał Kina GKS Korsarz Gdańsk 5 12 2.40
83. Marcel Struzik MTS Basket Kwidzyn 5 12 2.40
84. Paweł Szreder GKS Korsarz Gdańsk 3 12 4.00
85. Michał Janczewski UKS Bryza Kolbudy 10 12 1.20
86. Tomasz Górny GKS Korsarz Gdańsk 5 11 2.20
87. Wojciech Paszkowski Maximus Basketball 6 11 1.83
88. Nikodem Rowiński SKS Gdynia Sharks 4 11 2.75
89. Michał Pawlak UKS De La Salle Gdańsk 11 10 0.91
90. Marceli Porzuc GKS Korsarz Gdańsk 3 10 3.33
91. Maciej Ozga GKS Korsarz Gdańsk 3 10 3.33
92. Damian Szałucki UKS Bryza Kolbudy 9 10 1.11
93. Tymoteusz Rutkowski TMK Pomorze Tczew 6 10 1.67
94. Nikodem Pyrzanowski UKS Siódemka Trefl Sopot 9 10 1.11
95. Piotr Duzinkiewicz GKS Korsarz Gdańsk 4 10 2.50
96. Szymon Malinowski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 8 9 1.13
97. Ksawery Paluchowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 9 1.50
98. Bruno Stubba TMK Pomorze Tczew 6 9 1.50
99. Adrian Migus TMK Pomorze Tczew 4 9 2.25
100. Ignacy Śliwiński MTS Basket Kwidzyn 3 8 2.67
101. Franciszek Berezecki GAK I Gdynia 4 8 2.00
102. Alex Kanczkowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 4 8 2.00
103. Seweryn Robaczyński SKS Starogard Gdański 6 8 1.33
104. Kacper Zarzycki GAK I Gdynia 4 8 2.00
105. Szymon Żmuda UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 8 1.33
106. Oliwier Małecki KS Jedynka Pelplin 6 8 1.33
107. Maksymilian Dobrowolski Maximus Basketball 3 7 2.33
108. Jan Różewski GAK I Gdynia 4 7 1.75
109. Jakub Wika SKS Starogard Gdański 6 7 1.17
110. Mateusz Paul SKS Starogard Gdański 6 7 1.17
111. Jan Kobus GAK I Gdynia 4 6 1.50
112. Szymon Pałkowski SKS Starogard Gdański 6 6 1.00
113. Kacper Wollschlaeger UKS De La Salle Gdańsk 7 6 0.86
114. Franciszek Budny Maximus Basketball 4 6 1.50
115. Dominik Sawicki GAK I Gdynia 4 6 1.50
116. Oliwier Tymoszuk GKS Korsarz Gdańsk 4 6 1.50
117. Alex Jursza Energa Infocity Słupsk 7 6 0.86
118. Szymon Butny Maximus Basketball 5 5 1.00
119. Alex Kordoński Energa Infocity Słupsk 10 5 0.50
120. Olaf Hebda SKS Starogard Gdański 4 5 1.25
121. Piotr Maciejak UKS De La Salle Gdańsk 9 4 0.44
122. Bartłomiej Piwowarczyk UKS Bryza Kolbudy 7 4 0.57
123. Tymon Grzelczak SKS Gdynia Sharks 2 4 2.00
124. Paweł Jackowski SKS Starogard Gdański 6 4 0.67
125. Maksymilian Mazgaj GKS Korsarz Gdańsk 3 4 1.33
126. Piotr Urbaniak SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 7 4 0.57
127. Tymon Urbański MTS Basket Kwidzyn 5 4 0.80
128. Antoni Szymański Maximus Basketball 5 4 0.80
129. Bartosz Orzeł SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 9 4 0.44
130. Grzegorz Dąbrowski UKS De La Salle Gdańsk 8 4 0.50
131. Eryk Chmura SKS Gdynia Sharks 4 4 1.00
132. Ryszard Nowakowski GAK I Gdynia 4 4 1.00
133. Aleksander Sykut UKS Siódemka Trefl Sopot 8 3 0.38
134. Tomasz Zabolski SKS Gdynia Sharks 2 3 1.50
135. Mateusz Flaga SKS Starogard Gdański 3 2 0.67
136. Aleksander Ossowski KS Jedynka Pelplin 5 2 0.40
137. Jan Dalek GAK I Gdynia 3 2 0.67
138. Igor Miller SKS Gdynia Sharks 4 2 0.50
139. Nikodem Listkowski GKS Korsarz Gdańsk 3 2 0.67
140. Krzysztof Glica UKS Siódemka Trefl Sopot 8 2 0.25
141. Łukasz Kamrowski KS Jedynka Pelplin 6 2 0.33
142. Maciej Januszewski GAK I Gdynia 4 2 0.50
143. Igor Żukowski SKS Starogard Gdański 3 2 0.67
144. Stanisław Kołecki Maximus Basketball 4 2 0.50
145. Julian Wechterowicz TMK Pomorze Tczew 6 2 0.33
146. Oskar Bączkowski GAK I Gdynia 4 2 0.50
147. Aleksander Frankowski Maximus Basketball 4 2 0.50
148. Maciej Jeżewski UKS Bryza Kolbudy 10 2 0.20
149. Oskar Cherek SKS Starogard Gdański 4 1 0.25
150. Michał Nichnerowicz UKS De La Salle Gdańsk 9 1 0.11
151. Wiktor Golański SKS Gdynia Sharks 4 1 0.25
152. Jakub Kłodda KS Jedynka Pelplin 6 0 0.00
153. Szymon Gawliński SKS Gdynia Sharks 2 0 0.00
154. Wojciech Wintmiller MTS Basket Kwidzyn 4 0 0.00
155. Paweł Jasiński KS Jedynka Pelplin 5 0 0.00
156. Kacper Grembowski MTS Basket Kwidzyn 4 0 0.00
157. Piotr Chwal UKS Siódemka Trefl Sopot 10 0 0.00
158. Mikołaj Stachowiak Maximus Basketball 5 0 0.00
159. Jakub Kocur KS Jedynka Pelplin 6 0 0.00
160. Jan Kozak MTS Basket Kwidzyn 3 0 0.00
161. Olivier Nowak MTS Basket Kwidzyn 3 0 0.00
162. Ignacy Białogrodzki SKS Gdynia Sharks 2 0 0.00
163. Paweł Rokosz KS Jedynka Pelplin 6 0 0.00
164. Paweł Kamka KS Jedynka Pelplin 4 0 0.00
165. Błażej Obrycki UKS Bryza Kolbudy 12 0 0.00
166. Szymon Manteufel SKS Gdynia Sharks 2 0 0.00
167. Igor Łęgowski TMK Pomorze Tczew 4 0 0.00
168. Łukasz Gąsiewicz UKS Basket Ósemka Wejherowo 4 0 0.00
169. Jakub Wachowski SKS Starogard Gdański 4 0 0.00
170. Mateusz Bogusz MTS Basket Kwidzyn 4 0 0.00
171. Grzegorz Piechowski SKS Starogard Gdański 6 0 0.00
172. Olaf Stępniak MTS Basket Kwidzyn 5 0 0.00
173. Jan Mazurkiewicz GKS Korsarz Gdańsk 3 0 0.00
Obraz