Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Mecz Gwiazd
Reklama
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydziały
Historia POZKosz
Odznaki honorowe POZKosz
Basket Partner
Kluby
Nagroda im. Wojciecha Pietkiewicza
Nagrody sezonowe
Serwisy specjalne
Ligi męskie
3LM
U19
U17
U15
U14
U13
U12
U11
U10
Ligi żeńskie
U19
U17
U15
U14
U13
U12
U11
U10
Kadry wojewódzkie
Sędziowie
Trenerzy
Dokumenty
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Kadetów
Liga Młodzików
Liga U12M
Liga U11M
Liga U10M
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Kadetek
Liga Kadetek Młodszych
Liga Młodziczek
Liga U12K
Liga U11K
Liga U10K
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U15K
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
U20M
U18M
U16M
U15M
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
2LK
U22K
U18K
U16K
U15K
U14K
U13K
U12K
U11K
U10K
U19K
U17K
U19M
U17M
DRUŻYNY
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Etap 1
Etap 2
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Agata Gilmajster
UKS Bat Kartuzy
8
202
25.25
202
25.25
100
2.
Julia Dudek
GTS Pruszcz Gdański
7
100
14.29
100
14.29
100
3.
Liliana Babińska
GTS Pruszcz Gdański
6
94
15.67
94
15.67
100
4.
Emily Kalenik
Młode Lwice Gdańsk
4
83
20.75
83
20.75
100
5.
Cyntia Formela
UKS Bat Kartuzy
8
67
8.38
67
8.38
100
6.
Oliwia Jankowska
Młode Lwice Gdańsk
7
65
9.29
65
9.29
100
7.
Julia Wilbik
UKS Bat Kartuzy
6
64
10.67
64
10.67
100
8.
Lena Bielawa
Młode Lwice Gdańsk
8
59
7.38
59
7.38
100
9.
Martyna Antkiewicz
GTS Pruszcz Gdański
8
59
7.38
59
7.38
100
10.
Malwina Pułkotycka
UKS Siódemka Sopot
8
49
6.13
49
6.13
100
11.
Agata Makurat
UKS Bat Kartuzy
6
45
7.50
45
7.50
100
12.
Katarzyna Bukowska
Młode Lwice Gdańsk
8
45
5.63
45
5.63
100
13.
Katarzyna Balerstet
UKS Bat Kartuzy
8
44
5.50
44
5.50
100
14.
Weronika Kassin
UKS Siódemka Sopot
6
43
7.17
43
7.17
100
15.
Wanesa Furman
UKS Bat Kartuzy
4
39
9.75
39
9.75
100
16.
Nela Charynek
GTS Pruszcz Gdański
6
37
6.17
37
6.17
100
17.
Oliwia Szwindowska
UKS Siódemka Sopot
8
36
4.50
36
4.50
100
18.
Julia Górlikowska
UKS Bat Kartuzy
5
36
7.20
36
7.20
100
19.
Wiktoria Giza
UKS Bat Kartuzy
4
33
8.25
33
8.25
100
20.
Pola Nilsson
GTS Pruszcz Gdański
6
33
5.50
33
5.50
100
21.
Julita Frankowska
UKS Bat Kartuzy
8
31
3.88
31
3.88
100
22.
Kornelia Lisińska
UKS Siódemka Sopot
4
31
7.75
31
7.75
100
23.
Ada Kownacka
GTS Pruszcz Gdański
8
27
3.38
27
3.38
100
24.
Natalia Pawlicka
Młode Lwice Gdańsk
4
27
6.75
27
6.75
100
25.
Marta Rompska
UKS Bat Kartuzy
6
27
4.50
27
4.50
100
26.
Antonina Czajkowska
UKS Siódemka Sopot
8
25
3.13
25
3.13
100
27.
Ewelina Bągorska
Młode Lwice Gdańsk
4
22
5.50
22
5.50
100
28.
Patrycja Woźniak
UKS Siódemka Sopot
8
22
2.75
22
2.75
100
29.
Oliwia Lebek
UKS Siódemka Sopot
5
22
4.40
22
4.40
100
30.
Magdalena Gajek
GTS Pruszcz Gdański
6
18
3.00
18
3.00
100
31.
Zuzanna Kowalczyk
GTS Pruszcz Gdański
8
18
2.25
18
2.25
100
32.
Kamila Grobel
UKS Bat Kartuzy
6
17
2.83
17
2.83
100
33.
Maria Brosowska
Młode Lwice Gdańsk
6
16
2.67
16
2.67
100
34.
Karolina Klim
GTS Pruszcz Gdański
4
16
4.00
16
4.00
100
35.
Nikola Littwin
UKS Bat Kartuzy
5
16
3.20
16
3.20
100