Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Oleksy Energa MJMS 2 47 23.50
2. Dominik Muchowski MTS Basket Kwidzyn 2 34 17.00
3. Fares Maszerowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 2 32 16.00
4. Stanisław Moskal Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 2 23 11.50
5. Tymon Michałowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 2 23 11.50
6. Michał Dubieniecki MTS Basket Kwidzyn 2 23 11.50
7. Mikołaj Jakubek Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 2 22 11.00
8. Maciej Nagel Trefl 1LO Sopot 1 21 21.00
9. Maciej Piątkowski Energa MJMS 2 21 10.50
10. Jakub Lemmle Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 2 19 9.50
11. Wiktor Jaszczerski Trefl 1LO Sopot 1 19 19.00
12. Alan Duda Asseco Arka Gdynia U19 1 17 17.00
13. Kacper Klasicki Gdański Klub Sportowy Neptun 1 17 17.00
14. Bartosz Chylmański Gdański Klub Sportowy Neptun 1 17 17.00
15. Miłosz Machała Energa MJMS 2 16 8.00
16. Oliwier Ostrzyżek MTS Basket Kwidzyn 2 15 7.50
17. Damian Litwin MTS Basket Kwidzyn 1 15 15.00
18. Maciej Olechnowicz Energa MJMS 2 14 7.00
19. Maksymilian Łada Gdański Klub Sportowy Neptun 1 13 13.00
20. Szymon Nowicki Asseco Arka Gdynia U19 1 12 12.00
21. Mateusz Patelczyk MTS Basket Kwidzyn 2 12 6.00
22. Przemysław Kociszewski Asseco Arka Gdynia U19 1 12 12.00
23. Miłosz Liberski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 12 12.00
24. Filip Gurtatowski Trefl 1LO Sopot 1 12 12.00
25. Bartosz Bękarciak MTS Basket Kwidzyn 2 11 5.50
26. Dominik Martusewicz Gdański Klub Sportowy Neptun 1 11 11.00
27. Aleksy Janiec Asseco Arka Gdynia U19 1 11 11.00
28. Aleksander Łada Gdański Klub Sportowy Neptun 1 11 11.00
29. Jędrzej Badura Gdański Klub Sportowy Neptun 1 11 11.00
30. Miłosz Toczek Trefl 1LO Sopot 1 11 11.00
31. Łukasz Walkowiak Asseco Arka Gdynia U19 1 11 11.00
32. Jędrzej Nasiadka Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 2 10 5.00
33. Max Żylicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 10 10.00
34. Łukasz Bessman Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 1 10 10.00
35. Piotr Wielopolski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 1 10 10.00
36. Szymon Ziółkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 9 9.00
37. Igor Perzanowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 1 9 9.00
38. Olgierd Kobiak Asseco Arka Gdynia U19 1 8 8.00
39. Michał Najder Gdański Klub Sportowy Neptun 1 7 7.00
40. Jakub Wasilewski Energa MJMS 2 7 3.50
41. Dominik Miecznikowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 1 7 7.00
42. Bartosz Prokopowicz Asseco Arka Gdynia U19 1 7 7.00
43. Bartosz Olechnowicz Trefl 1LO Sopot 1 7 7.00
44. Oskar Borkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 1 6 6.00
45. Kacper Kozłowicz Energa MJMS 2 6 3.00
46. Paweł Zarach Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 6 6.00
47. Borys Jakubschon Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 5 5.00
48. Tymoteusz Sternicki Asseco Arka Gdynia U19 1 5 5.00
49. Szymon Sikora Energa MJMS 1 4 4.00
50. Radosław Ogonowski Asseco Arka Gdynia U19 1 3 3.00
51. Patryk Kowalski Trefl 1LO Sopot 1 3 3.00
52. Błażej Sulej Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 1 3 3.00
53. Wiktor Jabłoński Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 3 3.00
54. Marcin Bartkowiak Gdański Klub Sportowy Neptun 1 3 3.00
55. Jan Pluta Energa MJMS 1 3 3.00
56. Kamil Libert Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 3 3.00
57. Michał Bobiński MTS Basket Kwidzyn 2 2 1.00
58. Jakub Zach Energa MJMS 1 2 2.00
59. Mateusz Palimonka Energa MJMS 2 2 1.00
60. Olaf Rarowski-Geckler Trefl 1LO Sopot 1 2 2.00
61. Piotr Krzebietke Trefl 1LO Sopot 1 2 2.00
62. Kornel Arszyński MTS Basket Kwidzyn 2 2 1.00
63. Paweł Rębisz MTS Basket Kwidzyn 2 2 1.00
64. Eryk Adamiec Trefl 1LO Sopot 1 2 2.00
65. Wiktor Siemianiuk Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 1 2 2.00
66. Damian Bruździak Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 0 0.00
67. Artur Gawrisz Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 0 0.00
68. Tymoteusz Długowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 0 0.00
69. Wiktor Wiśniewski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 0 0.00
70. Jędrzej Hermaszewski MTS Basket Kwidzyn 2 0 0.00
71. Alan Groth Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 0 0.00
72. Adam Litwin Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 0 0.00
73. Mateusz Kossakowski Trefl 1LO Sopot 1 0 0.00
74. Oskar Boguta Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 0 0.00
75. Mateusz Magiński Energa MJMS 1 0 0.00
76. Maksymilian Turski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 1 0 0.00
77. Igor Lisewski Asseco Arka Gdynia U19 1 0 0.00
78. Patryk Wojtyka Trefl 1LO Sopot 1 0 0.00
79. Kacper Łapacz MTS Basket Kwidzyn 1 0 0.00
80. Krzysztof Celak Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II 1 0 0.00
Obraz