Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Filip Giec ENERGA LAMINOPOL Słupsk, SMS PZKosz Władysławowo 12 213 17.75
2. Witold Czerenkiewicz Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 17 193 11.35
3. Przemysław Kociszewski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 8 165 20.63
4. Damian Litwin MTS Basket Kwidzyn 10 163 16.30
5. Patryk Wojtyka Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 17 157 9.24
6. Miłosz Toczek Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 9 142 15.78
7. Aleksander Busz Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 8 135 16.88
8. Mateusz Samiec Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki, SMS PZKosz Władysławowo 8 133 16.63
9. Michał Dubieniecki MTS Basket Kwidzyn 9 132 14.67
10. Wiktor Siemianiuk Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 9 130 14.44
11. Olgierd Kobiak Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 9 125 13.89
12. Jakub Birunt Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 15 124 8.27
13. Dominik Muchowski MTS Basket Kwidzyn 10 119 11.90
14. Brajan Mroczkowski Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 13 117 9.00
15. Filip Półbratek Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 15 116 7.73
16. Bartosz Mońko Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 10 108 10.80
17. Janusz Ratowski SMS PZKosz Władysławowo 7 108 15.43
18. Igor Perzanowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 106 11.78
19. Alan Duda Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 7 105 15.00
20. Wiktor Kosiorek Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 12 105 8.75
21. Szymon Sikora ENERGA LAMINOPOL Słupsk 9 102 11.33
22. Michał Oleksy ENERGA LAMINOPOL Słupsk 8 102 12.75
23. Tymoteusz Sternicki Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 11 94 8.55
24. Mateusz Biernacki Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 12 91 7.58
25. Bartosz Prokopowicz Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 8 90 11.25
26. Piotr Krzebietke Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 9 84 9.33
27. Wojciech Fijałkowski Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 11 79 7.18
28. Patryk Kowalski Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 14 75 5.36
29. Eryk Adamiec Trefl 1LO Sopot 7 69 9.86
30. Maksymilian Tański Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 68 13.60
31. Igor Stolarz Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot, SMS PZKosz Władysławowo 7 67 9.57
32. Wiktor Malek ENERGA LAMINOPOL Słupsk 5 66 13.20
33. Tymon Michałowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 65 7.22
34. Jan Bosowicz SMS PZKosz Władysławowo 5 62 12.40
35. Cezary Zabrocki Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 11 56 5.09
36. Oskar Borkowski Trefl 1LO Sopot, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, Trefl 1LO II Sopot 5 56 11.20
37. Filip Gurtatowski Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 7 55 7.86
38. Oliwier Ostrzyżek MTS Basket Kwidzyn 9 54 6.00
39. Jakub Babiński MTS Basket Kwidzyn 10 53 5.30
40. Marcel Jurkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 51 5.67
41. Maksymilian Turski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 51 5.67
42. Stanisław Moskal Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 8 51 6.38
43. Patrick Pietkiewicz Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 8 50 6.25
44. Karol Ochociński Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 8 49 6.13
45. Jan Pluta ENERGA LAMINOPOL Słupsk 9 48 5.33
46. Przemysław Mazurowski Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 9 43 4.78
47. Kacper Lipiński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 7 42 6.00
48. Piotr Łuczak Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 15 41 2.73
49. Kacper Kozłowicz ENERGA LAMINOPOL Słupsk 7 40 5.71
50. Maciej Nagel Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 9 39 4.33
51. Filip Kowalczyk SMS PZKosz Władysławowo 7 37 5.29
52. Igor Lisewski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 10 34 3.40
53. Jakub Łaniewski SMS PZKosz Władysławowo 8 32 4.00
54. Mateusz Palimonka ENERGA LAMINOPOL Słupsk 8 31 3.88
55. Łukasz Łaski Trefl 1LO Sopot, SMS PZKosz Władysławowo 8 31 3.88
56. Michał Daszke Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 17 30 1.76
57. Igor Benich Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 15 30 2.00
58. Jędrzej Hermaszewski MTS Basket Kwidzyn 9 29 3.22
59. Krzysztof Rychter Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 10 29 2.90
60. Łukasz Padyjasek Trefl 1LO II Sopot 10 28 2.80
61. Daniel Kośnik Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 8 26 3.25
62. Grzegorz Grobelny Trefl 1LO Sopot, SMS PZKosz Władysławowo 7 26 3.71
63. Maciej Milewski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 22 4.40
64. Sebastian Ozdowski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 7 16 2.29
65. Dominik Miecznikowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 16 3.20
66. Kacper Nogowski MTS Basket Kwidzyn 9 16 1.78
67. Antoni Siewruk Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki, SMS PZKosz Władysławowo 4 14 3.50
68. Kasper Skrzypczyk Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 7 12 1.71
69. Aleksander Pranszke Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 10 10 1.00
70. Kacper Witkowski MTS Basket Kwidzyn 8 10 1.25
71. Jędrzej Nasiadka Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 9 1.00
Obraz