Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Marcin Włodarczyk UKS Trójeczka Olsztyn 12 205 17.08
2. Adrian Posim MTS Basket Kwidzyn 9 184 20.44
3. Bartłomiej Pietras GKK Arka S.A. 11 179 16.27
4. Robert Ludwiczuk ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk 10 178 17.80
5. Vitali Czarnovil UKS ZSS Człuchów 10 175 17.50
6. Michał Oleksy MTS Basket Kwidzyn 12 174 14.50
7. Michał Dudkiewicz MTS Basket Kwidzyn 12 173 14.42
8. Grzegorz Kamiński GKK Arka S.A. 12 168 14.00
9. Mateusz Bessman Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk 11 152 13.82
10. Maciej Leszczyński GKK Arka S.A. 10 147 14.70
11. Bogdan Pynchenkov UKS ZSS Człuchów 11 145 13.18
12. Mateusz Kulis UKS Trójeczka Olsztyn 11 144 13.09
13. Szymon Daszke Trefl 1LO Sopot 10 139 13.90
14. Bartłomiej Reszka UKS Trójeczka Olsztyn 12 132 11.00
15. Tomasz Dylicki Trefl 1LO Sopot 12 132 11.00
16. Rafał Mocarski UKS Trójeczka Olsztyn 11 115 10.45
17. Szymon Urbański Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk 11 115 10.45
18. Kacper Burczyk Trefl 1LO Sopot 11 110 10.00
19. Filip Stryjewski GKK Arka S.A. 12 106 8.83
20. Szymon Ćwikliński Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk 10 97 9.70
21. Maciej Marcinkowski GKK Arka S.A. 10 94 9.40
22. Jakub Rzepkowski Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk 11 89 8.09
23. Patryk Pułkotycki Trefl 1LO Sopot 9 89 9.89
24. Kacper Lisiecki UKS ZSS Człuchów 11 88 8.00
25. Marcel Korolczuk GKK Arka S.A. 12 85 7.08
26. Kuba Kociołek GKK Arka S.A. 11 79 7.18
27. Jakub Filipiak Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk 9 79 8.78
28. Kacper Kuchta ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk 12 79 6.58
29. Oskar Igliński ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk 11 77 7.00
30. Mateusz Zozuń Trefl 1LO Sopot 9 76 8.44
31. Jakub Putra Trefl 1LO Sopot 11 75 6.82
32. Miłosz Grześ ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk 10 75 7.50
33. Mikołaj Chmura ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk 9 74 8.22
34. Mateusz Stańczuk GKK Arka S.A. 10 73 7.30
35. Krystian Gładikowski ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk 11 73 6.64
36. Kacper Kasprzyk MTS Basket Kwidzyn 10 68 6.80
37. Michał Słupek Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk 6 64 10.67
38. Kacper Bauza UKS ZSS Człuchów 10 64 6.40
39. Grzegorz Przytarski UKS ZSS Człuchów 12 61 5.08
40. Filip Raczkowski Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk 10 59 5.90
41. Wiktor Kujtkowski Trefl 1LO Sopot 10 58 5.80
42. Szymon Danielewski ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk 11 58 5.27
43. Bartosz Piowczyk MTS Basket Kwidzyn 10 56 5.60
44. Piotr Walenczewski MTS Basket Kwidzyn 10 56 5.60
45. Benjamin Didier-Urbaniak Trefl 1LO Sopot 8 54 6.75
46. Jan Świtaj GKK Arka S.A. 8 52 6.50
47. Adam Nadolski UKS Trójeczka Olsztyn 12 51 4.25
48. Błażej Kulikowski Trefl 1LO Sopot 9 50 5.56
49. Miłosz Korolczuk GKK Arka S.A. 9 49 5.44
50. Andrzej Urban ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk 6 46 7.67
51. Michał Pawlak Trefl 1LO Sopot 11 45 4.09
52. Dominik Groth Trefl 1LO Sopot 7 44 6.29
53. Mateusz Ciborowski UKS Trójeczka Olsztyn 12 43 3.58
54. Paweł Glaeske Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk 9 42 4.67
55. Patryk Lesiak ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk 11 42 3.82
56. Grzegorz Getek UKS Trójeczka Olsztyn 12 40 3.33
57. Mikołaj Lackowski Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk 6 39 6.50
58. Mateusz Kaszowski GKK Arka S.A. 6 35 5.83
59. Marek Miałki UKS Trójeczka Olsztyn 9 35 3.89
60. Daniel Zhaludok Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk 6 34 5.67
61. Daniel Jasnoch MTS Basket Kwidzyn 12 31 2.58
62. Filip Więckowski MTS Basket Kwidzyn 12 30 2.50
63. Patryk Jędro ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk 8 30 3.75
64. Michał Mrozicki Trefl 1LO Sopot 7 25 3.57
65. Marcel Fiuk UKS ZSS Człuchów 11 24 2.18
66. Hipolit Kalczuk MTS Basket Kwidzyn 11 23 2.09
67. Dominik Fiegler UKS ZSS Człuchów 9 22 2.44
68. Przemysław Kowalski Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk 6 22 3.67
69. Mateusz Burliński GKK Arka S.A. 8 20 2.50
70. Damian Romanowski GKK Arka S.A. 8 18 2.25
71. Konrad Kolka Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk 7 16 2.29
72. Hubert Szachniewicz UKS Trójeczka Olsztyn 12 16 1.33
73. Jakub Gajownik UKS Trójeczka Olsztyn 9 13 1.44
74. Piotr Zacholski ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk 7 8 1.14
75. Łukasz Krawiec UKS Trójeczka Olsztyn 10 3 0.30
76. Yevhenii Ivanenko UKS ZSS Człuchów 6 2 0.33
77. Jakub Pilarczyk UKS ZSS Człuchów 10 0 0.00
78. Denys Zaporozhets UKS ZSS Człuchów 7 0 0.00
79. Vladyslav Naumenko UKS ZSS Człuchów 10 0 0.00
Obraz