Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kacper Więckowski MTS Basket Kwidzyn 19 484 25.47
2. Karol Kamiński Młode Lwy I Gdańsk, Młode Lwy II Gdańsk 29 438 15.10
3. Wojciech Jakubiak Czarni PGK Słupsk 15 406 27.07
4. Szymon Tylkowski SKS Starogard Gdański 18 324 18.00
5. Marcin Stasiuk MTS Basket Kwidzyn 21 322 15.33
6. Krystian Huber Truso Elbląg 20 299 14.95
7. Przemysław Michałowski SKS Starogard Gdański 17 290 17.06
8. Paweł Borys GTK Asseco I Gdynia 20 289 14.45
9. Szymon Mochnacz Trefl 1LO Sopot 17 285 16.76
10. Przemysław Fuks Czarni PGK Słupsk 18 275 15.28
11. Jędrzej Szymański Trefl 1LO Sopot 16 275 17.19
12. Sławomir Paszkiewicz Młode Lwy I Gdańsk, Młode Lwy II Gdańsk 25 262 10.48
13. Paweł Czerniawski Czarni PGK Słupsk 20 257 12.85
14. Bartosz Teleszko Młode Lwy I Gdańsk 18 245 13.61
15. Kacper Szuszkiewicz Truso Elbląg 17 238 14.00
16. Dominik Pawlak Truso Elbląg 21 235 11.19
17. Tomasz Korpalski MTS Basket Kwidzyn 18 210 11.67
18. Mikołaj Speichert Młode Lwy I Gdańsk, Młode Lwy II Gdańsk 31 209 6.74
19. Michał Kolenda Trefl 1LO Sopot 14 209 14.93
20. Damian Gulbitowicz Czarni PGK Słupsk 19 207 10.89
21. Jakub Młyński Czarni PGK Słupsk 21 204 9.71
22. Jakub Nowaczek GTK Asseco I Gdynia 18 203 11.28
23. Jacek Pałubicki GTK Asseco I Gdynia, GTK Asseco II Gdynia 27 192 7.11
24. Marcel Babiński GTK Asseco I Gdynia 21 189 9.00
25. Radosław Styka Młode Lwy I Gdańsk, Młode Lwy II Gdańsk 30 187 6.23
26. Paweł Krefft Trefl 1LO Sopot 14 184 13.14
27. Maximilian Sokol GTK Asseco I Gdynia, GTK Asseco II Gdynia 26 178 6.85
28. Jakub Szulc GTK Asseco I Gdynia, GTK Asseco II Gdynia 33 178 5.39
29. Damian Szczepanik Trefl 1LO Sopot 14 178 12.71
30. Krystian Reszka SKS Starogard Gdański 18 178 9.89
31. Adam Jęczmień GTK Asseco I Gdynia, GTK Asseco II Gdynia 36 176 4.89
32. Michał Sokalski Truso Elbląg 20 168 8.40
33. Kamil Ważny Meduza De La Salle Gdańsk 18 166 9.22
34. Damian Tempski Młode Lwy I Gdańsk, Młode Lwy II Gdańsk 25 152 6.08
35. Adam Idziak Młode Lwy I Gdańsk 15 146 9.73
36. Paweł Leszczyński MTS Basket Kwidzyn 21 145 6.90
37. Jakub Heleniak GTK Asseco I Gdynia 17 144 8.47
38. Damian Ciesielski Trefl 1LO Sopot 18 130 7.22
39. Marcin Szwedowski MTS Basket Kwidzyn 19 128 6.74
40. Mariusz Zubowicz Młode Lwy I Gdańsk 10 128 12.80
41. Beniamin Kut Młode Lwy II Gdańsk 15 122 8.13
42. Mateusz Grabowski MTS Basket Kwidzyn 19 122 6.42
43. Daniel Łakomiec Młode Lwy I Gdańsk 16 121 7.56
44. Mateusz Trymbulak Meduza De La Salle Gdańsk 18 120 6.67
45. Seweryn Długosz Czarni PGK Słupsk 20 119 5.95
46. Karol Kopycki Truso Elbląg 21 117 5.57
47. Kacper Grzesiowski Trefl 1LO Sopot 14 117 8.36
48. Tomasz Barganowski MTS Basket Kwidzyn 21 116 5.52
49. Szczepan Kucharewicz Trefl 1LO Sopot 18 115 6.39
50. Mateusz Itrich GTK Asseco I Gdynia 18 113 6.28
51. Tomasz Dudek Młode Lwy I Gdańsk, Młode Lwy II Gdańsk 29 111 3.83
52. Patryk Smugała SKS Starogard Gdański 17 109 6.41
53. Cezary Zawalich MTS Basket Kwidzyn 20 102 5.10
54. Aleksander Załucki GTK Asseco I Gdynia, GTK Asseco II Gdynia 10 101 10.10
55. Jakub Dąbrowski Młode Lwy I Gdańsk 13 100 7.69
56. Maciej Pobuta Młode Lwy I Gdańsk 10 98 9.80
57. Grzegorz Kulka Trefl 1LO Sopot 9 94 10.44
58. Jakub Lewandowski GTK Asseco I Gdynia, GTK Asseco II Gdynia 32 93 2.91
59. Jędrzej Sitko Meduza De La Salle Gdańsk 17 89 5.24
60. Oskar Orlikowski MTS Basket Kwidzyn 17 84 4.94
61. Marcin Czerepko Młode Lwy I Gdańsk 18 83 4.61
62. Tomasz Flont MTS Basket Kwidzyn 14 81 5.79
63. Szymon Daszke GTK Asseco II Gdynia 10 81 8.10
64. Maciej Olszewski GTK Asseco I Gdynia, GTK Asseco II Gdynia 26 78 3.00
65. Artur Włodarczyk Trefl 1LO Sopot 9 76 8.44
66. Piotr Powideł Czarni PGK Słupsk 18 75 4.17
67. Dominik Kamela Młode Lwy I Gdańsk, Młode Lwy II Gdańsk 20 74 3.70
68. Piotr Góra Meduza De La Salle Gdańsk 10 69 6.90
69. Kacper Bednarczyk GTK Asseco II Gdynia 16 66 4.13
70. Jakub Rogaczewski Meduza De La Salle Gdańsk 14 64 4.57
71. Igor Goworek Czarni PGK Słupsk 15 60 4.00
72. Kamil Samson Trefl 1LO Sopot 18 60 3.33
73. Michał Wysocki Meduza De La Salle Gdańsk 9 58 6.44
74. Jan Nasiadka Młode Lwy II Gdańsk 17 55 3.24
75. Paweł Stefański Czarni PGK Słupsk 19 55 2.89
76. Adam Wąsowicz Czarni PGK Słupsk 16 51 3.19
77. Jan Benesz Młode Lwy I Gdańsk 9 50 5.56
78. Piotr Borkowski SKS Starogard Gdański 15 45 3.00
79. Jakub Burandt GTK Asseco I Gdynia 18 43 2.39
80. Łukasz Kolenda Trefl 1LO Sopot 11 43 3.91
81. Paweł Borys Truso Elbląg 12 41 3.42
82. Piotr Platta SKS Starogard Gdański 16 39 2.44
83. Przemysław Walter Młode Lwy I Gdańsk, Młode Lwy II Gdańsk 11 35 3.18
84. Adam Kazimierczuk GTK Asseco II Gdynia 18 31 1.72
85. Dawid Bogut Meduza De La Salle Gdańsk 11 29 2.64
86. Jan Tyrakowski GTK Asseco I Gdynia, GTK Asseco II Gdynia 16 27 1.69
87. Mateusz Leszczyński SKS Starogard Gdański 13 27 2.08
88. Kacper Jastrzębski Truso Elbląg 18 25 1.39
89. Beniamin Chłusewicz SKS Starogard Gdański 15 25 1.67
90. Kamil Bączek SKS Starogard Gdański 12 25 2.08
91. Michał Juszczak Trefl 1LO Sopot 9 24 2.67
92. Jędrzej Kondek Meduza De La Salle Gdańsk 12 24 2.00
93. Mateusz Kujawiński Meduza De La Salle Gdańsk 11 23 2.09
94. Damian Kamiński Meduza De La Salle Gdańsk 12 21 1.75
95. Hubert Podgórski Meduza De La Salle Gdańsk 14 20 1.43
96. Mateusz Kurs SKS Starogard Gdański 15 20 1.33
97. Patryk Wittbrodt Meduza De La Salle Gdańsk 9 14 1.56
98. Robert Szymczak MTS Basket Kwidzyn 16 14 0.88
99. Jakub Gronowski Młode Lwy II Gdańsk 15 11 0.73
100. Dariusz Lipowski Truso Elbląg 14 5 0.36
101. Jakub Kubacki GTK Asseco II Gdynia 11 5 0.45
102. Wiktor Jaskulski Młode Lwy II Gdańsk 14 4 0.29
103. Adrian Marchlewski Truso Elbląg 14 2 0.14
Obraz