Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

2. kolejka

19.10.2018 17:30:00 UKS Bryza Kolbudy - Gdyńska Akademia Koszykówki 60:100
20.10.2018 14:00:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - MTS Basket Kwidzyn 73:65
24.10.2018 17:00:00 Decka Pelplin - Meduza De La Salle Gdańsk 56:73

1. kolejka

13.10.2018 10:00:00 Meduza De La Salle Gdańsk - Młode Lwy SP27 Gdańsk 73:99
13.10.2018 10:30:00 MTS Basket Kwidzyn - UKS 7 Trefl Sopot 57:101
04.11.2018 15:00:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - Decka Pelplin 83:43

4. kolejka

06.11.2018 19:15:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo 80:71
14.11.2018 15:30:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - Meduza De La Salle Gdańsk 72:77
23.11.2018 17:30:00 UKS Bryza Kolbudy - MTS Basket Kwidzyn 62:59

3. kolejka

27.10.2018 16:00:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS 7 Trefl Sopot 52:107
30.10.2018 18:00:00 MTS Basket Kwidzyn - Decka Pelplin 90:36
07.11.2018 17:00:00 Meduza De La Salle Gdańsk - UKS Bryza Kolbudy 63:31

6. kolejka

17.11.2018 10:00:00 Decka Pelplin - UKS 7 Trefl Sopot 44:93
24.11.2018 10:00:00 Meduza De La Salle Gdańsk - MTS Basket Kwidzyn 83:69
18.01.2019 17:30:00 UKS Bryza Kolbudy - UKS Basket Ósemka Wejherowo 74:65

5. kolejka

14.11.2018 18:30:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Decka Pelplin 70:59
21.11.2018 18:00:00 UKS 7 Trefl Sopot - Młode Lwy SP27 Gdańsk 88:39
29.11.2018 17:00:00 MTS Basket Kwidzyn - Gdyńska Akademia Koszykówki 45:73

7. kolejka

01.12.2018 11:45:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Decka Pelplin 100:43
01.12.2018 14:00:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Gdyńska Akademia Koszykówki 45:98
01.12.2018 14:00:00 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Bryza Kolbudy 69:47

8. kolejka

04.12.2018 19:00:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Bryza Kolbudy 122:54
06.12.2018 18:00:00 Meduza De La Salle Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo 57:82
08.12.2018 17:30:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS 7 Trefl Sopot 86:79

9. kolejka

13.12.2018 16:00:00 UKS 7 Trefl Sopot - Meduza De La Salle Gdańsk 101:52
13.12.2018 19:00:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Gdyńska Akademia Koszykówki 69:88
15.12.2018 10:00:00 Decka Pelplin - UKS Bryza Kolbudy 82:25
20.12.2018 16:00:00 MTS Basket Kwidzyn - UKS Basket Ósemka Wejherowo 57:73

10. kolejka

05.01.2019 09:00:00 Decka Pelplin - Gdyńska Akademia Koszykówki 49:74
05.01.2019 10:00:00 UKS 7 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn 85:51
05.01.2019 11:45:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Meduza De La Salle Gdańsk 89:88

11. kolejka

12.01.2019 10:00:00 MTS Basket Kwidzyn - Młode Lwy SP27 Gdańsk 93:64
12.01.2019 16:00:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Bryza Kolbudy 69:50
19.01.2019 11:00:00 Meduza De La Salle Gdańsk - Decka Pelplin 77:74

12. kolejka

16.01.2019 17:00:00 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo 100:35
26.01.2019 10:00:00 Decka Pelplin - MTS Basket Kwidzyn 75:45
26.01.2019 13:30:00 UKS Bryza Kolbudy - Meduza De La Salle Gdańsk 97:72

14. kolejka

02.03.2019 12:45:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot 63:85
02.03.2019 16:30:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - MTS Basket Kwidzyn 67:61
27.03.2019 17:00:00 Decka Pelplin - UKS Basket Ósemka Wejherowo 63:69

15. kolejka

09.03.2019 13:00:00 MTS Basket Kwidzyn - Meduza De La Salle Gdańsk 73:60
09.03.2019 13:30:00 UKS 7 Trefl Sopot - Decka Pelplin 72:35
09.03.2019 16:00:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS Bryza Kolbudy 72:58

13. kolejka

02.02.2019 10:00:00 MTS Basket Kwidzyn - UKS Bryza Kolbudy 76:45
02.02.2019 10:00:00 Meduza De La Salle Gdańsk - Gdyńska Akademia Koszykówki 58:62
13.03.2019 18:00:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Młode Lwy SP27 Gdańsk 69:90

16. kolejka

30.03.2019 10:00:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Basket Ósemka Wejherowo 73:52
30.03.2019 10:00:00 Decka Pelplin - Młode Lwy SP27 Gdańsk 72:75
30.03.2019 14:00:00 UKS Bryza Kolbudy - UKS 7 Trefl Sopot 72:102

17. kolejka

06.04.2019 12:00:00 UKS 7 Trefl Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki 70:48
06.04.2019 12:30:00 UKS Bryza Kolbudy - Młode Lwy SP27 Gdańsk 87:82
17.04.2019 18:00:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Meduza De La Salle Gdańsk 69:53

18. kolejka

12.04.2019 18:00:00 Meduza De La Salle Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot 77:80
12.04.2019 18:30:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - Młode Lwy SP27 Gdańsk 67:78
13.04.2019 09:30:00 UKS Bryza Kolbudy - Decka Pelplin 78:71
14.04.2019 14:00:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - MTS Basket Kwidzyn 65:74
Obraz