Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maksymilian Werner SKS Starogard Gdański 11 221 20.09
2. Aleksander Frankowski Maximus Basketball 9 190 21.11
3. Jan Grzesiak UKS De La Salle Gdańsk 14 174 12.43
4. Maksymilian Chojnacki UKS De La Salle Gdańsk 14 170 12.14
5. Filip Kosmol SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 14 163 11.64
6. Michał Wojciechowski KS Jedynka Pelplin 12 161 13.42
7. Alan Banasik UKS De La Salle Gdańsk 14 159 11.36
8. Filip Ochociński Młode Lwy SP27 Gdańsk 7 143 20.43
9. Kacper Zarzycki Gdyńska Akademia Koszykówki 10 142 14.20
10. Michał Kozłowicz Energa Branq Słupsk 10 135 13.50
11. Antoni Bednarczyk UKS Siódemka Sopot 15 134 8.93
12. Mateusz Górski UKS De La Salle Gdańsk 14 130 9.29
13. Kacper Tuskowski SKS Starogard Gdański 11 129 11.73
14. Filip Tymański UKS Bryza Kolbudy 8 121 15.13
15. Maksymilian Formela SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 14 110 7.86
16. Marcel Zimnicki MTS Basket Kwidzyn 6 110 18.33
17. Kacper Fatyga UKS Siódemka Sopot 15 91 6.07
18. Łukasz Gąsiewicz UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 83 13.83
19. Kacper Surmacz UKS Bryza Kolbudy 6 82 13.67
20. Nikodem Pyrzanowski UKS Siódemka Sopot 15 82 5.47
21. Łukasz Kamrowski KS Jedynka Pelplin 12 82 6.83
22. Cezary Pielecki KS Jedynka Pelplin 9 80 8.89
23. Karol Panasewicz TOP SPIN Olsztynek 6 80 13.33
24. Mikołaj Jedliński UKS De La Salle Gdańsk 12 80 6.67
25. Maciej Wojciechowski KS Jedynka Pelplin 12 79 6.58
26. Tomasz Potrykus UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 76 12.67
27. Stanisław Komorowski UKS Siódemka Sopot 15 75 5.00
28. Oskar Kośmider SKS Starogard Gdański 11 75 6.82
29. Mateusz Makiła SKS Starogard Gdański 11 75 6.82
30. Jan Siemieński SKS Starogard Gdański 11 72 6.55
31. Filip Ejdys SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 12 69 5.75
32. Maksymilian Rusik UKS Siódemka Sopot 13 63 4.85
33. Szymon Butny Maximus Basketball 9 63 7.00
34. Wiktor Adamski Energa Branq Słupsk 10 56 5.60
35. Jakub Cyrzon SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 14 55 3.93
36. Antoni Szymański Maximus Basketball 9 55 6.11
37. Hubert Grządziela UKS Bryza Kolbudy 8 53 6.63
38. Jakub Spryszak Energa Branq Słupsk 10 49 4.90
39. Dawid Kamiński Gdyńska Akademia Koszykówki 10 47 4.70
40. Piotr Chwal UKS Siódemka Sopot 15 47 3.13
41. Franciszek Berezecki Gdyńska Akademia Koszykówki 10 45 4.50
42. Wiktor Woronko SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 12 45 3.75
43. Jeremi Strumiłło UKS Siódemka Sopot 14 44 3.14
44. Filip Benderski MTS Basket Kwidzyn 6 43 7.17
45. Fryderyk Konieczny SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 12 39 3.25
46. Wojciech Paszkowski Maximus Basketball 9 37 4.11
47. Marcel Żukowski TOP SPIN Olsztynek 6 33 5.50
48. Igor Makutynowicz TOP SPIN Olsztynek 6 32 5.33
49. Antoni Żuber SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 14 32 2.29
50. Antoni Miłek TOP SPIN Olsztynek 6 32 5.33
51. Tymon Rydzkowski Młode Lwy SP27 Gdańsk 7 30 4.29
52. Tymon Motylski Gdyńska Akademia Koszykówki 8 29 3.63
53. Seweryn Plath KS Jedynka Pelplin 10 27 2.70
54. Szymon Kuźma Młode Lwy SP27 Gdańsk 7 27 3.86
55. Radosław Grabowski Gdyńska Akademia Koszykówki 6 26 4.33
56. Aleksander Kotłowski Młode Lwy SP27 Gdańsk 7 26 3.71
57. Maksymilian Resmer Maximus Basketball 8 23 2.88
58. Tomasz Właz UKS Bryza Kolbudy 8 23 2.88
59. Piotr Nynca Gdyńska Akademia Koszykówki 10 23 2.30
60. Maksymilian Ostrowski Maximus Basketball 7 23 3.29
61. Ryszard Nowakowski Gdyńska Akademia Koszykówki 8 22 2.75
62. Dawid Lewandowski Energa Branq Słupsk 12 21 1.75
63. Mikołaj Piastun Energa Branq Słupsk 8 21 2.63
64. Jeremiasz Ossowski TOP SPIN Olsztynek 6 21 3.50
65. Szymon Kałużny UKS Bryza Kolbudy 8 21 2.63
66. Szymon Wójcik MTS Basket Kwidzyn 3 20 6.67
67. Bartosz Soja MTS Basket Kwidzyn 6 20 3.33
68. Damian Basiński Energa Branq Słupsk 8 20 2.50
69. Igor Krzeszowski Energa Branq Słupsk 8 20 2.50
70. Leopold Rachoń Młode Lwy SP27 Gdańsk 5 20 4.00
71. Jeremiasz Zimny TMK Pomorze Tczew 2 19 9.50
72. Michał Mindykowski SKS Starogard Gdański 9 19 2.11
73. Jan Falgowski SKS Starogard Gdański 9 19 2.11
74. Eliasz Król MTS Basket Kwidzyn 6 19 3.17
75. Wiktor Piotrowicz SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 14 18 1.29
76. Aleksander Sykut UKS Siódemka Sopot 12 18 1.50
77. Filip Turzyński UKS Siódemka Sopot 14 18 1.29
78. Szymon Makutynowicz TOP SPIN Olsztynek 6 18 3.00
79. Emil Krauze TOP SPIN Olsztynek 4 17 4.25
80. Wojciech Mucha SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 8 17 2.13
81. Oliwier Priebe Energa Branq Słupsk 6 16 2.67
82. Michał Lotkowski KS Jedynka Pelplin 9 14 1.56
83. Stanisław Zazula UKS Bryza Kolbudy 8 13 1.63
84. Jędrzej Fedorowicz Gdyńska Akademia Koszykówki 10 13 1.30
85. Franciszek Ciecierski UKS Siódemka Sopot 13 12 0.92
86. Paweł Kiempczyński MTS Basket Kwidzyn 6 12 2.00
87. Grzegorz Dąbrowski UKS De La Salle Gdańsk 14 12 0.86
88. Piotr Pietraś Energa Branq Słupsk 6 12 2.00
89. Filip Drewniak Gdyńska Akademia Koszykówki 10 12 1.20
90. Patryk Zapadka UKS Bryza Kolbudy 6 12 2.00
91. Mateusz Grądziel UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 12 2.00
92. Tymoteusz Pruszak TMK Pomorze Tczew 2 11 5.50
93. Piotr Leśniewski TOP SPIN Olsztynek 4 11 2.75
94. Jakub Literski Energa Branq Słupsk 12 11 0.92
95. Wojciech Jankowski UKS Siódemka Sopot 15 11 0.73
96. Szymon Kuśnierz SKS Starogard Gdański 6 10 1.67
97. Adrian Migus TMK Pomorze Tczew 2 10 5.00
98. Franciszek Mazur TMK Pomorze Tczew 2 10 5.00
99. Paweł Śpieć MTS Basket Kwidzyn 4 9 2.25
100. Piotr Zwierski MTS Basket Kwidzyn 4 9 2.25
101. Maciej Opara UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 8 1.33
102. Jan Poćwiardowski SKS Starogard Gdański 8 8 1.00
103. Cezary Trojanowski UKS De La Salle Gdańsk 14 8 0.57
104. Bruno Stubba TMK Pomorze Tczew 2 8 4.00
105. Bartosz Schmidt MTS Basket Kwidzyn 4 8 2.00
106. Michał Głuszko TOP SPIN Olsztynek 5 7 1.40
107. Szymon Malecki UKS Bryza Kolbudy 6 7 1.17
108. Antoni Czernia UKS Bryza Kolbudy 5 7 1.40
109. Mateusz Gąsiewicz UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 6 1.00
110. Jakub Sypytkowski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 10 6 0.60
111. Hubert Stępniewski Młode Lwy SP27 Gdańsk 7 6 0.86
112. Alan Kałduński TMK Pomorze Tczew 2 6 3.00
113. Wiktor Jakobschy Młode Lwy SP27 Gdańsk 5 6 1.20
114. Jakub Plichta SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 8 6 0.75
115. Miłosz Koplin MTS Basket Kwidzyn 6 6 1.00
116. Jakub Pieniak TMK Pomorze Tczew 2 5 2.50
117. Mateusz Farkowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 5 0.83
118. Kamil Musijowski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 8 4 0.50
119. Wiktor Nowaczyński Młode Lwy SP27 Gdańsk 5 4 0.80
120. Alan Macuga MTS Basket Kwidzyn 6 4 0.67
121. Mateusz Bocian Energa Branq Słupsk 12 4 0.33
122. Kacper Pobłocki SKS Starogard Gdański 6 4 0.67
123. Andrzej Jaszczykowski Maximus Basketball 5 4 0.80
124. Dariusz Ruczyński KS Jedynka Pelplin 9 4 0.44
125. Kordian Obarek TOP SPIN Olsztynek 6 4 0.67
126. Jędrzej Szymański Młode Lwy SP27 Gdańsk 5 4 0.80
127. Radosław Hartman Młode Lwy SP27 Gdańsk 7 4 0.57
128. Igor Nowosielski UKS Bryza Kolbudy 8 4 0.50
129. Andrzej Rynio UKS Basket Ósemka Wejherowo 4 4 1.00
130. Przemysław Seelau UKS De La Salle Gdańsk 10 4 0.40
131. Igor Nowicki UKS De La Salle Gdańsk 14 3 0.21
132. Mikołaj Stachowiak Maximus Basketball 9 3 0.33
133. Jakub Paluchowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 3 0.50
134. Stanisław Kołecki Maximus Basketball 8 3 0.38
135. Filip Połubiński UKS Basket Ósemka Wejherowo 4 2 0.50
136. Paweł Rutyna KS Jedynka Pelplin 10 2 0.20
137. Jakub Pokrywka Gdyńska Akademia Koszykówki 5 2 0.40
138. Jakub Michna KS Jedynka Pelplin 9 2 0.22
139. Oliwier Rybarczyk SKS Starogard Gdański 9 2 0.22
140. Wojciech Gburek TMK Pomorze Tczew 2 2 1.00
141. Cyprian Leszczyński Maximus Basketball 5 2 0.40
142. Vito Szwarcbard Gdyńska Akademia Koszykówki 6 2 0.33
143. Igor Czech KS Jedynka Pelplin 11 2 0.18
144. Szymon Tyl UKS De La Salle Gdańsk 8 2 0.25
145. Adam Dubicki Energa Branq Słupsk 8 2 0.25
146. Jakub Tokarski Gdyńska Akademia Koszykówki 10 2 0.20
147. Filip Rogulski KS Jedynka Pelplin 8 2 0.25
148. Kacper Grembowski MTS Basket Kwidzyn 6 1 0.17
149. Julian Piekarski TMK Pomorze Tczew 2 1 0.50
150. Radosław Kurek TOP SPIN Olsztynek 4 1 0.25
151. Wiktor Klin SKS Starogard Gdański 11 1 0.09
152. Wiktor Siejek TMK Pomorze Tczew 2 0 0.00
153. Jędrzej Burchard UKS Bryza Kolbudy 6 0 0.00
154. Piotr Jabłoński Maximus Basketball 9 0 0.00
155. Hubert Łęgowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 4 0 0.00
156. Mikołaj Kunkel UKS De La Salle Gdańsk 9 0 0.00
157. Konrad Brillowski Maximus Basketball 9 0 0.00
158. Tomasz Wernerowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 4 0 0.00
159. Hubert Pawłowski UKS Bryza Kolbudy 6 0 0.00
160. Jakub Sadocha TOP SPIN Olsztynek 6 0 0.00
161. Tymoteusz Drewczyński Młode Lwy SP27 Gdańsk 4 0 0.00
162. Franciszek Świderski KS Jedynka Pelplin 9 0 0.00
163. Mikołaj Bartnicki MTS Basket Kwidzyn 4 0 0.00
164. Marek Kokoszka UKS Siódemka Sopot 8 0 0.00
165. Jakub Nowicki UKS Basket Ósemka Wejherowo 4 0 0.00
166. Wiktor Plath KS Jedynka Pelplin 7 0 0.00
167. Tomasz Pragacz TMK Pomorze Tczew 2 0 0.00
168. Szczepan Sztanga TMK Pomorze Tczew 2 0 0.00
169. Jan Sadowski UKS Bryza Kolbudy 4 0 0.00
Obraz