Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Mecz Gwiazd
Reklama
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydziały
Historia POZKosz
Odznaki honorowe POZKosz
Basket Partner
Kluby
Nagroda im. Wojciecha Pietkiewicza
Nagrody sezonowe
Serwisy specjalne
Ligi męskie
3LM
U19
U17
U15
U14
U13
U12
U11
U10
Ligi żeńskie
U19
U17
U15
U14
U13
U12
U11
U10
Kadry wojewódzkie
Sędziowie
Trenerzy
Dokumenty
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Kadetów
Liga Młodzików
Liga U12M
Liga U11M
Liga U10M
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Kadetek
Liga Kadetek Młodszych
Liga Młodziczek
Liga U12K
Liga U11K
Liga U10K
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
SEZON: 2003/2004
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
U20M
U18M
U16M
U15M
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
2LK
U22K
U18K
U16K
U15K
U14K
U13K
U12K
U11K
U10K
U19K
U17K
U19M
U17M
DRUŻYNY
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Birute Dominauskaite
ŁKS Siemens AGD Łódź
25
49
1.96
121
4.84
40.5
2.
Anna Szyćko
Azoty Meblotap Chełm
24
45
1.88
113
4.71
39.8
3.
Agnieszka Bibrzycka
Arka Gdynia
23
39
1.70
110
4.78
35.5
4.
Aleksandra Sobańska
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
21
38
1.81
110
5.24
34.5
5.
Beata Krupska-Tyszkiewicz
Enea AZS Poznań
30
38
1.27
89
2.97
42.7
6.
Olena Proshchenko
Azoty Meblotap Chełm
23
35
1.52
109
4.74
32.1
7.
Liudmila Zdzesinska
BS Sure Shot Wołomin
21
34
1.62
99
4.71
34.3
8.
Alicja Bednarek
ŁKS Siemens AGD Łódź
24
32
1.33
84
3.50
38.1
9.
Ilze OSE-HLEBOVICKA
BS Sure Shot Wołomin
13
32
2.46
73
5.62
43.8
10.
Edyta Krysiewicz
KS Odra Brzeg
20
29
1.45
87
4.35
33.3
11.
Emilia Lamparska
MTK Pabianice
29
29
1.00
85
2.93
34.1
12.
Edyta Koryzna
KGHM BC Polkowice
27
29
1.07
71
2.63
40.8
13.
Renata Piestrzyńska
MTK Pabianice
28
28
1.00
75
2.68
37.3
14.
Beata Predehl
Wisła CanPack Kraków
25
26
1.04
80
3.20
32.5
15.
Nadzeya Drozd
BS Sure Shot Wołomin
21
26
1.24
68
3.24
38.2
16.
Małgorzata KANIOWSKA
Enea AZS Poznań
27
26
0.96
60
2.22
43.3
17.
Ilona Jasnowska
KGHM BC Polkowice
28
23
0.82
80
2.86
28.8
18.
Natalija Trofimowa
Enea AZS Poznań
30
22
0.73
74
2.47
29.7
19.
Joanna Lorek
KS Odra Brzeg
20
22
1.10
73
3.65
30.1
20.
Limor MIZRACHI
Arka Gdynia
27
22
0.81
66
2.44
33.3
21.
Katarzyna Kenig
ŁKS Siemens AGD Łódź
25
20
0.80
72
2.88
27.8
22.
Daiva JODEIKAITE
ŁKS Siemens AGD Łódź
21
20
0.95
69
3.29
29
23.
Sylwia Wlaźlak
MTK Pabianice
28
20
0.71
65
2.32
30.8
24.
Patrycja Czepiec
Wisła CanPack Kraków
24
19
0.79
72
3.00
26.4
25.
Agata Nowacka
KGHM BC Polkowice
27
19
0.70
77
2.85
24.7
26.
Olga Pantelejewa
Enea AZS Poznań
30
16
0.53
60
2.00
26.7
27.
Justyna Jeziorna
KGHM BC Polkowice
28
16
0.57
56
2.00
28.6
28.
Magdalena SZYMASZEK
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
4
4
1.00
11
2.75
36.4
29.
Dorota STEMPNIEWICZ
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
4
3
0.75
8
2.00
37.5
30.
Viktoria GARELCHYK
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
4
2
0.50
9
2.25
22.2